Yetişkinler İçin En İyi LEGO Setleri

Yetişkinler İçin En İyi LEGO Setleri

Bu yazıda, yetişkinler için en iyi LEGO oyuncak setlerine bakacağız. Tasarımı, detayı ve zorluğu karşılaştırdık. Size en iyi tavsiyelerimizi vermek için.

LEGO NASA Apollo Saturn V

Uzay fanatiği LEGO NASA Apollo Saturn V'yi sevecek. İnsanları aya götüren roket fırlatmasını hayata geçirin, bu model roket 1 metre yüksekliğinde ve 1: 110 ölçeğinde - bu gerçekten büyük! Astronot figürleriyle birlikte gelir. Bu devasa roket, birlikte verilen 3 stant kullanılarak ekranda inanılmaz görünüyor. 1900 parça içerir ve uzay meraklıları için gerçekten çarpıcı bir koleksiyon ürünüdür.

LEGO Technic Bugatti Chiron Yarış Arabası

LEGO Technic Bugatti Chiron yarış arabası, otomobil severler ve mühendisler için mükemmel bir hediye. Bugatti Automobiles S. A. S. ile ortaklaşa tasarlanan bu, 3500'den fazla parçadan oluşan harika bir kopya! 1: 8 ölçeğinde, bu harika bir koleksiyon ürünüdür. Aktif bir arka kanadı, 8 vitesli şanzımanı vardır ve 35 cm uzunluğundadır! Bir koleksiyoncu kitapçığı ile birlikte gelir, böylece Bugatti bilginizle arkadaşlarınızı etkileyebilirsiniz!

LEGO Şişede Gemi

LEGO Ship in a Bottle inşa seti her yaştan inşaatçılar tarafından sevilecek. Ayrıntılı gemi, evinizde gururla sergileyebileceğiniz anlamına gelen LEGO parça standı ile birlikte gelir, gemi fanatiği için mükemmeldir ve 962 parçadan yapılmıştır. Parçalanabilir bir mantar ve balmumu elementi, kaptan kamarası, toplar, yelkenler ve bir bayrakla bu gemi gerçek anlaşmaya olabildiğince yakın.

LEGO Mimarlık Özgürlük Heykeli

Özgürlük Anıtı'nın tanıtıma ihtiyacı yoktur ve bu LEGO oyuncak seti, evinizde sembolik bir merkez teşkil eder. 1685 parça ile bir taç ve altın bir meşale ile tamamlanmış, karmaşık bir şekilde detaylandırılmış ve inşa etmek ödüllendirici. Tamamen inşa edildiğinde, bu model 25 cm yükseklik ve 10 cm genişliktedir. Konuklarınıza gururla gösteriş yapmak için mükemmel.

LEGO James Bond Aston Martin DB5

Bugün piyasadaki yetişkinler için en iyi LEGO setlerinden biri olan bu harika setle James Bond koleksiyon parçası Aston Martin DBS'yi oluşturun. İnanılmaz detaylar sayesinde bu, ev veya ofis için harika bir merkezdir. Yükseltilebilir bir mermi kalkanı, çalışan fırlatma koltuğu ve döner plaka ile birlikte gelir. Bu araba 1295 parçadan yapılmıştır ve uzunluğu 25 cm fazladır! Koleksiyonlarına en yeni eklemeyi arayan 007 hayranları için mükemmel.