Arduino Setleri

Arduino en öz tanımla program geliştirme imkânı sağlayan bir yazılım platformudur. Aurdino, yazılım öğrenmek isteyenler veya yazılım konusunda başlangıç seviyesinde olup bu işte gelişmek isteyenler için bire birdir. Aurdino ile yeni programlar geliştirebilir ve bu programları cihazlara bağlayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden bağlantı gerçekleştirebileceğiniz gibi elektronik devreler konusunda da bilgi sahibi olarak kendi cihazınızı yapma imkanını da sahipsiniz. Aurdino bir kart sistemidir. Giriş çıkış kartı ve yazılım uygulamasını barındıran açık uçlu bir donanımdır. Aurdino setleri ile siz de kendi cihazlarınızı ve programlarınızı oluşturabilirsiniz!

Arduino Setleri Çeşitleri

Aurdino ile yeni programlar ve cihazlar geliştirmek isteyen kişiler istedikleri seti satın alarak işleme başlayabilirler. Her seviyeye özel olarak farklı setler bulunmakla beraber robotik, araç, oyun, saat ve birçok başka alan ile ilgili parçaları barındıran setler bulunmaktadır. Eğer yazılım konusunda yeniyseniz ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız Aurdino başlangıç seti tam size göre.  Oldukça basit ve kolay anlaşılabilir bir içeriğe sahip olan bu set yeni başlayanlar için özel olarak hazırlanmıştır.

Setler içerisinde çalışmanıza yönelik olarak ihtiyacınız olan bütün parçalar yer almaktadır. Satın alabileceğiniz setler sayesinde çok sayıda proje geliştirebilir, yazılım konusunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Harmonik motor, güneş takip sistemi, ışıklı maske, çalar saat gibi birçok uygulamayı Aurdino setleri ile hayata geçirebilirsiniz. Eğitim setleri ile Aurdino kullanımını videolar izleyerek öğrenebilir ardından başlangıç setini satın alarak öğrendiğiniz bilgileri hayata geçirebilirsiniz. Setleri inceleyerek kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Arduino Setleri Fiyatları

Aurdino birçok proje, yazılım ve cihaz geliştirmenize imkan sağlayan fiziksel bir yazılım programıdır. Yazılım konusunda hangi seviyede bilgi sahibi olursanız olun Aurdino setleri arasında kendinize uygun bir seti alarak kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok pojeye yönelik olarak hazırlanan Aurdino setlerin içeriği eksiksiz bir şekilde kullanıma sunulmuştur. Aurdino setleri fiyat açısından da oldukça makul fiyatlara sahiptir. Her ihtiyaca, eğlenceye ve alana yönelik olarak geliştirilen setler ile kendinize yeni bir uğraş edinebilirsiniz. Aurdino setler ile yazılım konusunda kendinizi eğlenerek geliştirin!

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5