Fabrika Simülasyonu Fischetechnik

Endüstriyel otomasyon sistemlerini deneyimlemeye hazır mısınız? Bu set ile gelişmiş bir fabrikadaki otomasyon sistemlerini çok yakından tanıyabilir ve deneyimleyebilirsiniz. Renk algılamaları ayırma hattı, fırınlı çoklu işleme istasyonu, otomatik yüksek bölmeli depo sistemler ve vakum tutucu robot modelleri ile ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine gerçek bir fabrika simülasyonu deneyimi yaşatabilirsiniz.

Malzemeler otomatik yüksek bölmeli depodan alınarak fırınlı çoklu işlem istasyonunda işlenir ve ardından renk algılamalı ayırma hattında renge göre sıralanarak otomatik depolama sistemlerinde ayrışmış olarak tekrar depolanır.

Yenilikçi fischertechnik öğrenme materyalleri, teknik kavramları pratik bir şekilde öğretmenize ve bunları ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinize veya çıraklarınıza tanıtmanıza yardımcı olur. Öğretmen ve öğretim materyalleri ile birlikte verilen didaktik aktivite kitapçığı, dersleri hızlı bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olacak ekran modelleri ve görevleri sunar, çözümler, bildiriler ve kopya şablonlarıyla ilgili sorunları içerir. Eğitim materyalleri e-Öğrenim portalından ücretsiz olarak indirilebilir: www.fischertechnik-elearning.com

Model 5 adet TXT kontrol cihazı ile kontrol edilir. İlgili programlar denetleyicilere önceden yüklenmiştir ve direk buradan başlatabilir. Otomatik yüksek raflı depo vakumlu tutucu robot ve fırınlı çoklu işlem istasyonu iki TXT ile kontrol edilir. Her biri entegre ana genişletme kurulumunda çalışan denetleyiciler olmak üzere toplam 16 evrensel giriş 8 hızlı saya. Girişleri ve sekiz motor çıkışı vardır.

 

 1. 1 Adet Etkinlik Kitapçığı bulunmaktadır.
 2. 5 Adet TXT Controller
 3. 8 Adet mini motor
 4. 9 Adet fototransistör
 5. 9 Adet adet lens ucu lambası
 6. 7 Adet solenoid valf
 7. 2 Adet kompresör
 8. 1 Adet optik renkli sensör
 9. 14 Adet basma düğmesi (limit anahtarı)
 10. 2 Adet encoder motorları
 11. İş parçası taşıyıcıları
 12. Çeşitli renkli parçalar (6 parça)
 13. Yol ölçümü için darbe sensörleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4