Snap Circuits Çıtçıt Devreler, elektroniği öğrenmeyi kolay Ve eğlenceli yapar.  Kullanım kılavuzlarımızdaki resimleri takip ederek kolayca birçok heyecen verici projeyi yapabilirsiniz.Bütün parçalar plastik modül üzerine çıtçıtlanarak kolayca takılabilir. Ayriyetten alet ya da araç gerektirmez. 

Projeler 1-101 Türkçe Kullanım Kılavuzu İçindedir. - - Foto Direnç - Müzik Entegresi - Motor Dahil Olmak Üzere 30' Un Üzerinde Parça İçerir. Özellikler: - Boyutlar (Uzunluk X Genişlik X Yükseklik, Cm): 38,1 X 24,8 X 4,5 - Ağırlık (Kg): 0,8 - 2 Adet Aa Pil İle Çalışır

Tedarik süresi 3 iş günüdür.

 

Elenco Snap Circuits Çıtçıt Devreler 100 Deney Stem Seti

Yaparak ve yaşayarak öğrenme en etkili öğrenme tekniğidir. Çocukları bu şekilde bir şeyleri uygulayarak ve deneyimleyerek kalıcı bilgi edinirler.

Soyut kavramlar daha somut hale gelir ve matematik ile fen bilimlerinde daha başarılı olurlar.

Elenco Snap Circuits Çıtçıt Devreler 100 Deney Stem Seti bu şekilde çocukların fen bilimlerinde gelişmelerini ve bilimi sevmelerini sağlayan eğlenceli bir denet setidir.

Çocuklarınızı eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayarak geleceğe hazırlayan bu eğitim seti sayesinde eğitim öğretim yaşamlarında çok daha hevesli bir öğrenci olacaklar!

Çocuklarınıza hemen bir Elenco Snap Circuits Çıtçıt Devreler 100 Deney Stem Seti hediye ederek eğlenerek öğrenmesine ve zamanını verimli geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Hem kız hem de erkek çocuklarınıza uygun yapısı ile bu deney seti kolayca yerlerinden çıkıp takılabilen aparatlara sahiptir.

Bu oyuncağı oynamak için ayrıyeten başka herhangi bir aparat satın alınmasına gerek yoktur.

İçerisinden kullanımını daha kolay ve anlaşılır kılmak için bir kullanım kılavuzu çıkacaktır ve dili Türkçedir.

Bu kılavuz içerisinde projeler tek tek anlatılmıştır. Çocuklarınız bunları deneyerek eğlenceli zaman geçirip bilgi edinebilir.

Kutu içerisinden;

  • Foto direnç,
  • Motor,
  • Müzik entegresi
  • Ve 30’dan fazla parça çıkacaktır.

Çalışması için 2 tane AA pil gereklidir.

Elenco Snap Circuits Çıtçıt Devreler 100 Deney Stem Seti’nin üst seviye versiyonları da bulunmaktadır. Bu setten sıkılan ve burada yer alan deneylerden daha fazlasını yapmak isteyen çocuklarınız için bir süre sonra bu versiyonları da hediye edebilirsiniz.

Elenco Snap Circuits Çıtçıt Devreler 100 Deney Stem Seti ile deneyleri çocuklarınız ile birlikte yaparak birlikte harika zaman geçirebilirsiniz.

Ayrıca çocuğunuz kardeşleri ya da arkadaşları ile birlikte deney seti ile oyunlar oynayabilir. Birlikte deney yaptıklarında hem beraber bilgi edinme hem de sosyalleşme, yardımlaşma gibi özelliklerini geliştirebilirler.

Bilinmesi gereken bir başka husus da Elenco Snap Circuits Çıtçıt Devreler 100 Deney Stem Seti içerisinde bulunan parçaların herhangi birinde sağlığa zararlı kimyasal madde kullanılmamış olmasıdır.

Çocuklarınız deney seti ile güven içerisinde zaman geçirebilir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4