Fischer Technik Stem Setleri

Fincher technik stem setleri ile çocuğunuzun gelişimi bir hayli ilerleme kat edecektir. Fischer teknik stem setleri değişik boyutları ve yapısı ile bir hayli gerçekçi modellere sahip. İş makinalarından robot kurulumuna kadar oluşan bu setler sadece çocuk eğitimi az alınarak oluşturulmuşlardır. Bu tür stem setleri ile çocuğa yönelik ileride alacağı fen bilimleri ve matematik gibi alanlarda da başarı sağlanması amaçlanmıştır. Bu tür oyuncaklar kişisel gelişim için oldukça önem taşımaktadır. Ayrıca ileride okunabilecek mühendislik alanları ile ilgili şimdiden gelişim sağlanması da amaçlanmaktadır. Çünkü mühendislik alanı teknik bir alanı temsil eder. Çocuğu küçük yaşta bu alana hazırlayan stem oyuncakları eğitim ce öğretimde önemi bir rolü de üstlenmiş oluyor.

Fischer Technik Stem Setleri Faydaları

Küçük yaşta çocuk zihni her şeye daha açık bir hale gelir. Bu yüzden küçük yaşta bu oyuncaklara yardımı ile çocuk bilişsel öğrenme becerisini kazanıyor. Çocuklar stem oyuncakları le aletlerin robotik zekasını tanımaya başlıyor. Fischer technik stem oyuncakları sayısal ders alanında da olumlu olmaktadır. Stem oyuncaklarının disiplinler arası bir ilişkisi vardır. Bu oyuncaklar ile çocuklar daha küçük yaşta el ve göz koordinasyonunu elde ediyor. El ve göz koordinasyonun gelişimi parmakların etkili şekilde kullanımı, bilek kontrolü, denge ve sabitlik ilişkisini bir bütün halinde sunar. Bu oyuncaklar yardımı ile çocuklar el ve göz koordinasyonunu küçük yaşlarda elde etmiş olmaktalar.

Fincher Technik Stem Özellikleri

Fincher technik stem setleri ilk okul, orta okul ve lise çağında okuyan çocuklara özel hazırlanan bir oyuncak setleridir. Bu üç kategoriye göre de farklılaşarak dizayn edilmiştir. Yaş aralığı genelde 1 ve 12 aralığında seyreder. Bu yaş aralığına uygun bir şekilde farklılaşan kombinasyonları mevcuttur. Bu setler ile çocuklar beyin ve zeka gelişimini de elde etmiş olurlar. Fincher technik stem setleri oyuncak malzemelerin bir robotik şema şeklinde dizayn edilmesi ile çocuğa sunulur. Burada amaç çocuğun malzemeleri kendi zekası ile algılayıp onları tekrar birleştirmesi ve ilgiyi bu alana yönlendirmesidir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4