Fischer Technik Stem Setleri

 

Fischertechnik tüm Dünya’dan sonra Robokids farkıyla Türkiye’de.  Fischertechnik Türkiye distiribiötür Robokids bu muhteşem STEM setlerini sizler ile buluşturuyor.

Keşfedin, tasarlayın, inşa edin, inşa edin, öğrenin: Bu bizi harekete geçirir - bir ömür. fischertechnik'te buna "oyun yoluyla teknoloji" de diyoruz. 50 yılı aşkın bir süredir, tüm yaş grupları ve okul türleri için farklı ilgi alanları uyandırmak, yetenekleri teşvik etmek ve sürdürülebilir öğrenmeyi teşvik etmek için kullanılabilecek çocuklar ve öğrenciler için parçalar, yapı setleri ve yapı sistemleri yaratıyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki okullardaki, kolejlerdeki ve üniversitelerdeki birçok eğitmen fischertechnik'in çocuklar ve öğrenciler üzerindeki motive edici ve keşfedici etkisini biliyor. Tasarım setlerimiz, devlet ve devlet dışı eğitim odalarında oyuncak pazarında erken bulundu. fischertechnik Eğitim sistemleri bu başarı öyküsünü geliştirmeye devam ediyor. Müfredatla ilgili her zaman yeni temalar ve fikirler yoluyla artan başarı ile. Gelecek için özellikle önemli: fischertechnik sistemleri, geleneksel teknoloji dünyasını dijital dünyaya bağlar. Bu, mekanik ve robotikte çok belirgindir, çünkü bugün artık biri diğeri olmadan değildir.

Basit ve karmaşık tasarım olanakları, dijitalleştirme Endüstri 4.0'a doğru gelişmesiyle teknolojinin artan karmaşıklığı, onu çıraklar ve öğrenciler için giderek daha fazla talepkar hale getiriyor. Bu nedenle, öğrenme materyali, başlangıçta karmaşıklığı azaltmayı ve ardından onu yeniden geliştirmeyi mümkün kılmalıdır. Bu tam olarak fischertechnik sistemlerinin izin verdiği şeydir ve teknoloji ve fiziğin temel ilkelerinin deneyimlenebilmesi için projeye özel bir şekilde birleştirilebilir ve genişletilebilir. Bundan sonra robotiğe yönelik gelişim öğretilebilir ve öğrenilebilir. Ayrıca, fischertechnik ile gerçek dünyadan bireysel projeler ve problemler en iyi şekilde simüle edilebilir ve çözülebilir. Dokunsal ve dijital dünya bu nedenle ideal bir şekilde bağlantılıdır. İş gücü piyasamızın bu temel yetkinliklere ihtiyacı var. Onlara hakim olan, en iyi kariyer beklentilerine sahip olacak.

fischertechnik Education - minyatürde teknik dünya

Model oluşturma ve simülasyon, yeni teknolojiyi test etmenin hala en iyi yoludur. Dünya çapında mühendisler, modeller yapmak, deneyleri simüle etmek ve zorluklarını çözmek için büyük ürün oluşturma kitlerimizi kullanıyor.

Uzay teknolojisi

Hidrolik mühendisliği - Panama Kanalı

3D baskı.

Elbette bununla gurur duyuyoruz ve inşaat ile oyunların el ele gittiğini görüyoruz.

Fischer technik stem setleri ile çocuğunuzun gelişimi bir hayli ilerleme kat edecektir. Fischer teknik stem setleri değişik boyutları ve yapısı ile bir hayli gerçekçi modellere sahip. İş makinalarından robot kurulumuna kadar oluşan bu setler sadece çocuk eğitimi az alınarak oluşturulmuşlardır. Bu tür stem setleri ile çocuğa yönelik ileride alacağı fen bilimleri ve matematik gibi alanlarda da başarı sağlanması amaçlanmıştır. Bu tür oyuncaklar kişisel gelişim için oldukça önem taşımaktadır. Ayrıca ileride okunabilecek mühendislik alanları ile ilgili şimdiden gelişim sağlanması da amaçlanmaktadır. Çünkü mühendislik alanı teknik bir alanı temsil eder. Çocuğu küçük yaşta bu alana hazırlayan stem oyuncakları eğitim ce öğretimde önemi bir rolü de üstlenmiş oluyor.

Fischer Technik Stem Setleri Faydaları

Küçük yaşta çocuk zihni her şeye daha açık bir hale gelir. Bu yüzden küçük yaşta bu oyuncaklara yardımı ile çocuk bilişsel öğrenme becerisini kazanıyor. Çocuklar stem oyuncakları le aletlerin robotik zekasını tanımaya başlıyor. Fischer technik stem oyuncakları sayısal ders alanında da olumlu olmaktadır. Stem oyuncaklarının disiplinler arası bir ilişkisi vardır. Bu oyuncaklar ile çocuklar daha küçük yaşta el ve göz koordinasyonunu elde ediyor. El ve göz koordinasyonun gelişimi parmakların etkili şekilde kullanımı, bilek kontrolü, denge ve sabitlik ilişkisini bir bütün halinde sunar. Bu oyuncaklar yardımı ile çocuklar el ve göz koordinasyonunu küçük yaşlarda elde etmiş olmaktalar.

Fincher Technik Stem Özellikleri

Fincher technik stem setleri ilk okul, orta okul ve lise çağında okuyan çocuklara özel hazırlanan bir oyuncak setleridir. Bu üç kategoriye göre de farklılaşarak dizayn edilmiştir. Yaş aralığı genelde 1 ve 12 aralığında seyreder. Bu yaş aralığına uygun bir şekilde farklılaşan kombinasyonları mevcuttur. Bu setler ile çocuklar beyin ve zeka gelişimini de elde etmiş olurlar. Fincher technik stem setleri oyuncak malzemelerin bir robotik şema şeklinde dizayn edilmesi ile çocuğa sunulur. Burada amaç çocuğun malzemeleri kendi zekası ile algılayıp onları tekrar birleştirmesi ve ilgiyi bu alana yönlendirmesidir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5