Fischertechnik Enerji Dönüşüme Giriş Seti

Güneş enerjisinin temellerini anlaşılır hale getirin ve kalıcı bir anlayış sağlayın! Fischertechnik Stem Setleri ile yaparak öğrenmenin tadını çıkarın. 4 farklı model 160 parçadan oluşan giriş seti ile enerji dönüşümüne ilkokul ve ortaokulda başlayın.

Yenilenebilir enerji bugün önemli bir güç kaynağıdır ve gelecekte daha da önemli hale gelecektir. Bu eğitici yapı seti, öğrencilerin güneş enerjisinin olanaklarını anlamalarına yardımcı olmak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Bir güneş modülü kullanarak güneşten elektrik üreterek güneş enerjisiyle çalışan tekneleri ve arabaları çalıştırabilirler. Solar Beginner, denetimli ve denetimsiz öğrenmede kullanılabilir ve birçok okuldaki en popüler setlerden biridir.


Ek Öğretim Materyali: Yenilikçi fischertechnik öğrenme materyalleri, teknik kavramları pratik bir şekilde öğretmenize ve bunları ortaokul ve üniversite öğrencilerinize veya çıraklarınıza tanıtmanıza yardımcı olur. Öğretmen ve öğretim materyalleri ile birlikte verilen didaktik aktivite kitapçığı, dersleri hızlı bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olacak ekran modelleri ve görevleri sunar, ve çözümler, bildiriler ve kopya şablonlarıyla ilgili sorunları içerir. Eğitim materyalleri e-Öğrenim portalından ücretsiz olarak indirilebilir: www.fischertechnik-elearning.com

Ürün bileşimi: Toplam 160 fischertechnik parçası açıkça bir tasnif ekine bölünmüştür. Her şey, farklı zorluk seviyelerine sahip 4 model için anlaşılması kolay montaj talimatlarının yanı sıra sağlam bir saklama kutusunda teslim edilir.
Su, rüzgar ve güneşten elektrik enerjisi üretimi, depolanması ve kullanımı


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5