İkinci El Az kullanılmış 6 ay garantili Bee-Bot Robot
Bee-Bot okul öncesi çocuklar için üretilmiş basit ve çocuk dostu düzeni ile çocuklarımıza kodlamanın temelini öğretiyor. Robotumuzla programlamaya giriş yapan çocuklarımıza kodlamayı öğretirken kodlamanın yanında sayılar, renkler, toplama-çıkarma, ülkeler, şehirler gezegenler, harfler, şekiller, vücudumuz gibi farklı temalar ile çocuklarımıza farklı kazanımlar bulunduracaktır.

Bee-Bot okul öncesi çocuklar için üretilmiş basit ve çocuk dostu düzeni ile çocuklara kodlamanın temellerini öğretir.

Bee-Bot ile programlamaya giriş yapan çocuklar, kodlamanın temellerini öğrenmelerinin yanı sıra; Bee-Bot için özel olarak tasarlanmış matlar ile sayılar, renkler, toplama-çıkarma, ülkeler, şehirler gezegenler, harfler, şekiller, saatler gibi kavramları öğrenip,  farklı kazanımlar edinirler.

Bee-Bot yeni versiyonlarına ses kaydetme ve sensör özelliği eklenmiştir.

Ses kaydetmek için; Tabandaki 3 anahtarın da açık olduğundan emin olun. Robotunuzu kodlarken ileri-geri- sağ –sol tuşlarına 2 saniye kadar basın ve ‘bip’ sesini duyduktan sonra konuşmaya başlayın. Çift ‘bip’ sesini duyduğunuzda ise kayıt süreniz sona erecektir. Kaydettiğiniz sesi silmek için; X yani Clear tuşuna 2 saniye kadar basın. Çift ‘bip’ sesi duyduğunuzda kaydettiğiniz sesiniz silinecektir. Bu işlevi kapatmak için sensör anahtarını tabanda 'kapalı' konumuna getirin.

Sensör özelliği için; Tabandaki 3 anahtarın da açık olduğundan emin olun. Bee-Bot matınızın üzerinde hareket ederken;  başka bir Bee-Bot ve Blue-Bot’u algılayacaktır. Yaklaşık 25 cm olan bu mesafe çevre koşulları ve değişen sıcaklık aralığına göre +10/-10 cm değişkenlik gösterecektir. Sensör etkinleştirildiğinde Bee-Bot, hangi botun tespit edildiğine bağlı olarak varsayılan bir ses çalacaktır. Bu ses her 5 saniyede bir aktif hale gelecektir.

Bee-Bot,  15 cm'lik adımlarla doğru şekilde hareket edebilir, 90 ° dönebilir ve 40 adıma kadar kodlamayı hafızasında tutabilir. Sesli ve yanıp sönen gözleri ile kodlama talimatlarını onaylar.
Bir USB kablosuyla tedarik edilen Bee-Bot bilgisayarınızdan veya bir USB priz adaptörü ile bir duvar prizinden şarj edilebilir. (Priz adaptörü kutuya dahil değildir)

Beceri Geliştirme: Algoritmik düşünme, problem çözme, neden-sonuç ilişkisi, sıralı düşünme, sayma, renk tanımlama, mekansal ilişkiler.

Bee-Bot Oyun Matlarına ulaşmak için; https://www.robokids.com.tr/oyun-matlari

Bee-Bot Tanıtım Videomuza ulaşmak için; https://www.youtube.com/watch?v=h7ouG9wo2HY

 

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4