KUBO ROBOT BAŞLANGIÇ SETİ

İşte karşınızda KUBO robot. Ekransız 4-10 yaş arası çocuklar için tasarlanmış KUBO robot çocuklara algoritma mantığını öğretirken matematiksel hesaplamalar yapmasına yardımcı oluyor. Kubo Robot Kodlama Başlangıç Seti ile kodlamaya iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Fonksiyonlar, döngüler ve diğer basit mantıklı algoritma adımlarını KUBO ile çok kolay öğrenebilirsiniz.

KUBO robotu diğer robotlardan ayıran en büyük özellik müfredatlar arası zorlukları uygulamalı ve eğlenceli bir şekilde çocuklara sunmalarını kolaylaştıran ders planları ve öğretmen rehberleri ile birlikte satışta olması.  

KUBO ROBOT BAŞLANGIÇ SETİ NELER İÇERİR?

1 X KUBO GÖVDE

1X KUBO KAFA

1X USB KABLO

46xTag Tiles 14 ileri git, 6 sola git, 6 sağa git, 4 mavi ve 4 kırmızı kayıt ve oynatma döşemeleri, 2 döngü kartı,1-10 numaralı parametre kartı, Kolayca bir araya gelen 4 büyük bulmaca parçasında teslim edilen 1x Etkinlik Haritası 16 adet güzel resimli 25 dakikalık ders planı, çalışma sayfası ve kapsamlı öğretmen kılavuzları da dahil olmak üzere ücretsiz çevrimiçi müfredat materyalleri ücretsiz olarak indirilebilir.

Ekstra alacağınız Kubo Kodlama Plus ve Kubo Kodlama Plus Plus Setleri ile üst yaş grupları için vazgeçilmez kaynak.

Kubo Ders planları, öğretmen rehbeleri, aktivite haritaları ve birbinden farklı ek kaynaklar çok yakında Türkçe olarak Robokids’te

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4