Kubo Robot Setleri

KUBO Robotics, Güney Danimarka Üniversitesinde bir yüksek lisans projesi olarak hayata geçt. Daniel Lindegaard ve Tommy Ozten öğrencilere sosyal, uygulamalı bir bağlamda kodlama ve sayısal düşünmeyi öğretmek için yeterli olmadığını fark ettiklerinde üniversitede bununla ilgili bir yüksek lisans projesi başlattılar.

Dünyanın dört bir yanındaki birçok okulda çocuklara dil, matematik ve bilim öğretmek planların ilk sırasında iken çok azı sayıda okulda dijital yerlilere teknolojiyle nasıl iletişim kuracaklarını ve onları nasıl anlayacaklarını öğretmenin önemini kabul ederek bu konulara öncelik veriyorlardı.

Günümüzdeki işlerin birçoğunun önümüzdeki 20-25 yılda yok olacağı, tüm işlerin yüzde 47'sinin 2034 yılına kadar otomatik hale getirileceğini gösteren çalışmalar sonucunda öğrencilere artık programlamayı öğretme ihtiyacının diğer bilim dalları kadar hatta daha fazla ihtiyaç olduğu gün geçtikçe ortaya çıkıyordu.

KUBO’nun bu konudaki devrim niteliğindeki fiziksel programlama dili olan TagTile®'dir. TagTile Kubo Tarafından patentli bir üründür. 2015'ten beri KUBO için çok şey oldu. Şirket birçok ödül kazandı ve artan iş hacmi ile yeni üyeleri ekibe kabul etti. Küçük robot, profesyonel eğitim sağlayıcıları aracılığıyla satılan birçok ülkede satışa sunuldu.

KUBO Kodlama çözümü, yeni TagTile programlama seçenekleri, ders planları ve diğer yaratıcı araçlarla her geçen gün genişlemeye devam ediyor. 
Teknolojiyi demokratikleştirmek ve öğrenmeyi hızlandırmak için çok çalışıyoruz ve KUBO öğrenme yaklaşımının şimdiden bu kadar çok gönül ve akıl kazanmış olmasından dolayı mutluyuz.
Robokids olarak KUBO markasını Türkiye pazarına getirdiğimiz için mutluyuz. Kubo Robot setlerinin diğer robot setlerine göre en büyük artısı öğretmen ve öğrenciler için hazırlanmış özel müfredatları, haritaları ve diğer bir çok kaynak.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5