Kit dahilindeki malzemeler, Arduino ile ilgili yazılmış ilk Türkçe kitap olan Arduino kitabındaki uygulamaların yapılabilmesi için hazırlanmıştır. Temel seviyedeki uygulamalar tamamlandıktan sonra Arduino kartı ile yapabileceğiniz uygulamaların sınırı olmadığı gibi, örnek uygulamaların çokluğu, kullanım alanının çok geniş olmasından dolayı yapılmak istenen projeler rahatlıkla hayata geçirilebilir. Kit içerisinde Arduino UNO' orijinal sürümü yer almaktadır. Daha uygun fiyatlı bir set arıyorsanız, aynı setin klon Arduino kartına sahip sürümü inceleyebilirsiniz.

Tedarik süresi 2-3 iş günüdür.

Orijinal Arduino Süper Başlangıç Seti Rev3 (Kitaplı)

Orijinal Arduino Süper Başlangıç Seti Rev3 (Kitaplı) sayesinde çocuklarınız kendini programlama dilleri konusunda geliştirebilir. Küçük yaşta nasıl ki dil öğrenimi kişide oldukça kalıcı bir etki yapıyorsa programlama dili için de durum aynıdır.

Küçük yaşlarda öğrenilen bilgiler ileride lazım oldukları her zaman hatırlanabilir haldedir.

İleride akademik çalışmalar, sanat faaliyetleri, mühendislik alanında çalışmalar, bilimsel çalışmalar veya herhangi bir projede uygulama yaparken çocuklarınız daha da rahat edecektir.

Orijinal Arduino Süper Başlangıç Seti Rev3 (Kitaplı) çocuklara açık kaynaklı olacak şekilde sunulur. Bu nedenle yaratıcılığı öldürmeden çocukların eğlenmelerine olanak tanır.

 

Orijinal Arduino Süper Başlangıç Seti Rev3 (Kitaplı) ile çalışma yapmak robotik alanındaki ilk çalışmaları yapmak için en eğlenceli yoldur.

Bazı eğitim kurum ya da kuruluşlarında çocukların gelişimine katkıda bulunmak için örnek çalışmalar ve uygulamalar yapabilmek için harika bir set seçeneğidir.

Oldukça ekonomik fiyatı ile çocukların eğitimlerine katkıda bulunmak hedeflenmiştir.

 

Ardunio dilinde yazılmış olan ilk Türkçe dilindeki kitap olan Orijinal Arduino Süper Başlangıç Seti Rev3 ile temel bilgileri edinmek çocuklarınıza harika bir eğitim fırsatı sunar.

Sonrasında çocuklarınız ileriki dönemlerinde yapacakları çalışmalarına daha rahat hazırlanacaklardır.

 

Temel düzeyde eğitim alınabilen Orijinal Ardunio Süper Başlangıç Seti Rev3 (Kitaplı) setinin eğitimini tamamladıktan sonra bir sonraki aşama için yine bu markaya ait diğer eğitim setlerini inceleyebilirsiniz.

Bu sayede aşamalı olarak bilgiyi bilgi ile destekleyip birikim yaparak sonucunda robotik kodlama alanında geleceğin mesleklerine karşı inanılmaz bilgi sahibi olunabilir.

 

Hemen kızınız ya da oğlunuza Orijinal Ardunio Süper Başlangıç Seti Rev3 (Kitaplı) hediye ederek onların eğitim hayatına eğlenceli bir giriş yapmasına yardımcı olun!

 

Çocuklarınız daha önceki oyuncaklarına benzemeyen bu hediyeyi aldıklarında merak duyguları uyanacaktır. Bilgi edindikçe kendilerini daha özgüvenli hissederek bilgilerini arttırmak için çalışmalarına devam edeceklerdir.

 

Ayrıca siz de onunla birlikte başlangıç setinde yer alan eğitici aktiviteleri gözlemleyerek hem birlikte zaman geçirebilir hem de robotik kodlama alanında temel bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

Hemen özel günleri beklemeden çocuklarınıza bu harika eğitim setini hediye etmelisiniz!


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5