【İlk Adımlar Bebek Yürüteç】: Bebeklerimizin ilk adımlarını birlikte atıyoruz. Aktiviteli İlk Adım Arabası - Yürüme Yardımcısı ürünümüz yürümeye başlayan çocuğun doğru yürümeyi öğrenmesine yardımcı olur. Her iki bacak da sabit ve sağlam olduğundan küçük çocuklar koşucuyu sıkarak yürüyebilir, bu da yürümeye başlayan çocuğun daha hızlı yürümeyi öğrenmesine yardımcı olur.

[Yetenek Geliştirme] : manuel beyin, kavrama, entelektüel gelişim, emekleme, görme, ilgi geliştirme, duygu, işitme, ebeveyn-çocuk iletişimi, el-göz koordinasyonu

【Çoklu Öğrenme Oyuncakları】: Erken eğitim müzik kutusu, mini cep telefonu çıngırak, çevirmeli sayfa küçük kitap, analog çağrı, mini ayna, küçük kadranlı kolye, tablet

【Çizim ve yazı tahtası】: Kalem ve renkli şekilli aksesuarlarla benzersiz şekilde tasarlanmış çizim ve yazı tahtası. Çocuklar hayal güçlerini teşvik edecek şekilde çizim yapabilir, damgalayabilir veya karalama yapabilir. Her şeye yeniden başlamak için ekteki silgiyi kaydırın! Ebeveynler de bu manyetik karalama tahtasıyla daha fazla eğlence yaratmak için katılabilirler.

【Montajı kolay】Montaj prosedürü basit ve kullanışlıdır. Çapak olmadan iyi işlenir.

Tabiki Robokids farkıyla satış sonrası hizmetlerde destek. Ürünlerimiz en71 ve diğer tüm oyuncak direktiflerine uygun olarak üretilmekte ve test edilmektedir.


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5