bebek aktivite spor salonu piyano PlayMat: bizim bebek aktivite spor piyano babies bebekler için çok interaktif bir deneyim sağlar, 5 adet ayrılabilir güzel asılı çıngıraklar ve bebek yalan, oturma için uygun oyun piyano tekme içerir, karın oynama, tekme, el ve bacakların koordinasyonunu iyi egzersiz, Tam vücut esnekliğinin erken eğitimi ile bebeğin kavramasını teşvik eden ve dinleme yeteneklerini geliştiren sırtlarının gelişimini teşvik eder.
Seçilen malzeme: güvenli ve cilt dostu plastik ve kumaş tarafından yapılan playmat, seçilen nefes, ve aşınmaya dayanıklı malzeme, ortada dokunmamış kumaş ile, hangi kırışıklıkları kolay değil, el yıkama gerekli.
Bebek spor matleri & playpiyano oyuncak: piyano klavyesi ile donatılmış aktivite spor piyano playmat, bebek playmat üzerinde yalan onları ayaklarıyla tahta tekme olabilir, ritmik dayak veya oyun eğitimi ve müzik ve işitme duyarlılığı duygusunu geliştirmek, erken müzik aydınlanmalarını teşvik etmek.
Karikatür çıngırak kemer köprüsü: kemerli köprü ve klavye karikatür çıngırak kemer köprüsü ile ayrılabilir, canlı ve net mürekkep desen paspaslar ile birleştirmek, bebeği sakin ve sessiz bir hale getirebilir ve çocuğun kişiliğini büyütmek için sevimli bir görünüme sahip olabilir, aynı zamanda tarama egzersiz becerilerini de geliştirebilir.
Büyük hediye: çok fonksiyonlu müzik piyano playmat bebeğiniz için en iyi hediye olurdu doğum günü hediyesi, 0-36 ay için uygundur, ayrıca tatil olarak harika yılbaşı hediyesi seçim olurdu, doğum günü, şükran, bebek erkek ve kızlar için yeni yıl ve güzel hatıralar yaratın.


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5