ALBERT EĞİTİM ROBOTU

SK Telecom firmasının geliştirdiği mini robot robotsepeti.com ile artık yanıbaşınızda: ALBERT EĞİTİM ROBOTU.  Bu robot ile 3 yaşından itibaren çocuklara kodlama ve İngilizce öğretebilirsiniz.

 

ALBERT EĞİTİM ROBOTU Nedir?

ALBERT EĞİTİM ROBOTU, 3 yaşından 12 yaşına kadar olan küçük yaş grubundaki bireylerin oynayarak öğrenmesi için geliştirilmiş bir robot platformudur. ALBERT EĞİTİM ROBOTU ile çocuklara okuma yazma bilgisine ihtiyaç duymadan görsel hafıza yöntemleri ile oyun oynayarak hem kodlama  hem de İngilizce öğrenme imkanı sunuyor.

 

ALBERT EĞİTİM ROBOTU ne tür özelliklere sahiptir?

ALBERT EĞİTİM ROBOTU, robotik ve kodlama merakı olan küçük yaş grubundaki çocukların herhangi bir bilgiye sahip olmadan oynayarak öğrenmesini sağlayan geniş kapsamlı bir robot platformudur.  Set içerisinden çıkan kodlama kartları, İngilizce kartları ve görev haritası ile uygulamalar yaparak hem keyifli vakit geçirebilir hem de eğlenerek öğrenmenin tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca kalem uygulaması ile dijital kitap uygulamaları yapabilir, zar ve oyun haritası ile sınıf etkinlikleri düzenleyerek çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz.

 

ALBERT EĞİTİM ROBOTU  ​ile kullanabileceğim yazılımlar nelerdir?

ALBERT EĞİTİM ROBOTU’nu mobil platformlar ve bilgisayar üzerinden firmanın kendi oluşturmuş olduğu arayüz üzerinden kullanabilirsiniz. Firmanın sunmuş olduğu 60’dan fazla uygulama ile sürdürülebilir bir içerik oluşturabilirsiniz.

 

 ALBERT EĞİTİM ROBOTU kimler için uygundur?

Eğitim Kurumları:ALBERT EĞİTİM ROBOTU ile anaokulu, ilkokul ve ortaokul düzeyinde kodlama ve İngilizce öğrenimi için kullanılmaya uygundur. Sunduğu birçok uygulama ile farklı etkinlikler yapabilir, öğrencileriniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kişisel Kullanım:ALBERT EĞİTİM ROBOTU’nu bireysel olarak temin edip çocuklarınızın kişisel gelişimi için kullanabilirsiniz. Ebeveynler olarak çocuklarınızla oyun oynayarak onların kişisel gelişimine katkıda bulunabilirsiniz


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4