Arduino'ya başlamak isteyenler için özenle hazırlanmış bu set, uygun fiyatıyla da öğrenci dostu! 

Arduino Başlangıç Seti sayesinde Arduino programlamaya hızlı bir şekilde başlangıç yapabilir, set içerisinde yer alan malzemeler ile internet üzerinden ulaşabileceğiniz uygulamaları ve sonrasında kendi projelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.  Set ile temel giriş/çıkış uygulamalarından başlayarak ışık ve sıcaklık ölçümü gibi uygulamaların yanı sıra araç park sensörü gibi projeler de yapmanız mümkündür. Ürün içerisinde şeffaf renkte saklama kutusu bulunmaktadır.

 

Arduino Uno Setinde Neler Var?


Arduino Başlangıç Seti içerisinde temel Arduino uygulamalarını gerçekleştirmenizi sağlayacak temel devre elemanları, devrelerinizi kurmanızı sağlayacak bir breadboard, bağlantıları kurabilmeniz için jumper kablo, malzemelerinizi koyabileceğiniz şık bir kutu, USB bağlantı kablosu ve uzmanlarımızca hazırlanmış 20 sayfalık Arduino tanıtımından başlayarak otomobil park devresine kadar farklı uygulamaları yapabileceğiniz bir kitap yer almaktadır.

Set İçeriği:

 

*Set içeriğinde yer alan Breadboard (Orta Boy) ürünü stok durumuna göre görselden farklılık gösterebilir. Sağ ve solda yer alan power (güç) hatları tek ya da çift olabilir. Kullanım açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5