Robokids ile çocuklarımız yaparak eğlenerek öğreniyor. Size yeni harika bir eğitici ürün.

Bebekler için su oyun matımızla bebeğinizi harikalar dünyasıyla tanıştırın. Bu bebek su matı boyun, sırt ve omuz kas gelişimini teşvik eder, karın üstü vakit geçirmek için idealdir

Bebekler için deniz kaplumbağası şeklindeki su oyun matı, parlak renkler, yüzen denizanaları ve diğer deniz karakterleriyle dolu, canlı ve ilgi çekici bir ortam sunarak bebeğinizin görsel ve dokunsal duyularını geliştirir.

Dayanıklı ve Sızdırmaz Tasarım: BPA içermeyen Avrupa ve Amerika çocuk sağlığı standartlarına göre üretilmiş ve test edilmiştir. Karın üstü su oyun matımız güvenli, dağınık olmayan bir oyun sağlar. Sızdırmaz valf, gönül rahatlığı için suyu güvenli bir şekilde içeride tutar

Kullanımı ve Saklanması Kolay: Şişirilebilir su matını, iç çekirdeğe su dökerek güvenli bir yüzey sağlayarak doldurun. Denge için dış halkayı havayla şişirin. Suyu 2-3 günde bir değiştirmeyi unutmayın; rahatlık için ılık veya soğuk su ekleyebilirsiniz.

Bebeğiniz yüzen deniz canlılarına vururken göz-el koordinasyonunu ve ince motor becerilerini teşvik edin. Bebeğinizi eğlendiren ve bilişsel gelişimini destekleyen sessiz bir oyuncak.

Bebeklerin emeklemesinde yardımcı rol oynar.

Bebeğiniz yüz üstü durmakta zorlanıyorsa veya istemiyorsa, su oyun matı sayesinde yüz üstü kalmaya alışabilir.

Yumuşak dokusu ve içerisindeki su sayesinde düşme sonrası oluşabilecek yaralanmaları önler.

İçerisinde yüzen oyuncak balıklar sayesinde bebeğinizin dikkatini çeker ve bebeğinizle eğlenceli, eğitici vakit geçirmenizi sağlar.

Ürün ağırlığı 280gr olup, katlanabilir ve yer kaplamaz.

Boyut: 109x89 cm olup 0.3 mm kalınlıktadır.


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5