Match and Catch

İngilizce kelimelerle eğlenceli bir oyun

İngilizce okumayı öğrenmek için hızlı bir yol bilmek ister misiniz?

Harfleri bilmek okumak için yeterli değildir! Match and Catch ile çocuklar eğlenceli ve kolay bir şekilde kelimeleri öğrenir ve söyler,  kim en hızlı okursa ödülüalır. Oyun çocukların İngilizce kelimeleri hızlı okumaları için tasarlanmıştır.

Oyuna başlamak için, sadece kutuyu açın, jetonları masaya yerleştirin ve bu iki taraflı kartların çoğunu toplamaya çalışın. Oyun İngilizce kelime okuma becerisini geliştirmeye yardımcı olur, çocukların İngilizce dil ve kelimelere ilgisini arttırır.

 

Nasıl Oynanır?

Oyun seti 96 jeton içerir.

Simgenin bir tarafında üç parlak renkli resim, diğerinde bir kelime vardır. Belirteçler iki oyun kümesine renk kodludur.

Mavi olandaki kelimeler kırmızı olandan daha kısadır. Üç kural kümesi vardır. En basitinde, oyuncuların aynı resimleri bulmak için birbirleriyle yarışmaları, dikkat ve konsantrasyon pratiğini geliştirir.

İkinci kural seti, oyuncuların kelimeyi okumasını ve ilgili bir resim ile belirteci bulmak için oyun alanını aramasını gerektirir. Oynamanın en zor yolu, oyun alanı üzerinde yazılı kelimelerle belirteçlerle kaplandığında ve oyuncuların kendi resim kartlarına karşılık gelen doğru belirteçleri kapmalarıdır.

 

  • Yaş aralığı :6+ -8+
  • Oyuncu Sayısı:2-5 
  • Oyun Süresi:5 dk.​

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4