Babycim 4ü 1 arada Multi Aktivite Seti, bebeğinizin ilk adımlarını atmasına, ayakta durmayı ve yürümeyi öğrenmesine yardımcı olur.

Kolay tutuşu, hız ayarını yapabilmesi ile bebeğinizi güvenli bir şekilde yürütmenizi sağlar. Yürüteçten scootera, aktivite masasına ve bin-git arabaya dönüşebilen çok işlevli bir tasarıma sahiptir.

Multi Aktivite Seti, piyano, dönen çıngırak, çıkarılabilir basketbol filesi, kaldıraç ve diğer birçok oyundan oluşan eğlence aktivite masası ile bebeğinizin ince motor becerilerini geliştirirken,

müzikli ve ışıklı oluşu ile sesleri ve şekilleri öğrenmesine yardımcı olur. 4 farklı modu bulunur. Aktivite masası, ilk adım arabam, bin-git ve scooter olarak kullanılabilir.

Bebek Oturmalı Yürüteç Oyuncakları: 4'ü 1 arada yürüteç bebeğin ilk adımlarını teşvik eder. Ayakta durmayı ve yürümeyi öğrenmek için yürüteci ileri doğru iterek çocuğunuzun koordinasyonunu ve gücünü geliştirin. Kolay tutuş, hız ayarı ve üçgen yapısı bebeğinizin adımlarını güvenli hale getirir.

Aktivite merkezi ve eğlence masası: Yerde oynamak için oynaması kolay eğlence paneliyle başlayın. Döndürülmüş sayfa, kaldıraç, küçük boncuklar, döndürülmüş çıngırak, çıkarılabilir basketbol çerçevesi ve yengeç şeklinde piyano. Çocuklar top atarak ve piyanoya vurarak daha çok eğlenirler. Çocuk, ince motor becerilerini ve zekasını teşvik edip geliştirirken sahneleri ve hayvanları tanımlayabilir.

Çocuklar için tasarlandı: Kilo alma tasarımı Bu yürüteç, su tankına ve içi boş arka ayaklara biraz su, kum veya diğer ağır nesneleri doldurarak kilo alabilir. Hız Kontrolü: Bu oturarak ayağa kalkmayı öğrenen yürütecin lastiği, yerle sürtünmeyi artırabilen ve hızlanma yeteneğini değiştirebilen kaymaz bir kauçuk halka ile kaplıdır. Ve arka tekerlek hızlı bir şekilde ayarlanabilir. Hediye Fikirleri Bacakların çarpıklığını önler. Bebeğin daha rahat yürümesini sağlamak için arka tekerlekler arasındaki mesafeyi uzatın.

Bebekler, bebekler, küçük çocuklar ve bebekler için harika bir hediye. Doğum günleri, bebek hediyeleri için muhteşem hediye.

Montajı kolay: Bu ürün montajı, basit ve etkili bir montaj yöntemi olan geleneksel vidalar yerine plastik parçalarla tasarlanmıştır. Çocuk, motor becerilerini geliştirecek montajı öğrenmek için ebeveynleri taklit edebilir.

  


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5