Splittissimo

Splittissimo'da, kesirli sayıların karmaşık konusu çok basit ve iştah açıcı bir şekilde sunulmaktadır. Çocuklar kesir işlemlerini görsel olarak öğrenirler.

Splittissimo'nun telaşlı müşterileri dilim pizza sipariş etmeyi çok seviyor.Böylece  bu oyun sayesinde, kesirler konusunda  bir uzman olacaksınız.

Oyun seti büyüleyici bir İtalyan tarzında tasarlanmıştır. Dikdörtgen sipariş kartları ve üzerinde farklı sayıda pizza resimleri olan yuvalak kartları içerir. Peynir ve zeytinlerin yanı sıra, pizzalar arasında çeşitli kombinasyonlarda domates, mantar ve biber bulunur; her biri iki ek bileşene sahip olabilir.

 

Oyunun birkaç farklı versiyonu bulunmakta.

En kolay olanla başlayalım. +5 yaş grubu ile oynuyorsanız, yalnızca yuvarlak kartlar kullanın. Başlangıç ​​seviyesindeki kartlar bir nokta ile işaretlenmiştir (daha zorlaştırmak için daha sonra iki veya üç noktaya sahip kartlar ekleyebilirsiniz).

Her oyuncu üç kart alır ve ön yüzleri yukarı bakacak şekilde masaya koyar(daha zorlu bir versiyonun kurallarına göre oynayarak, oyuncular 4 kart çeker ve 4 kart masaya yerleştirilir)

Görev, sipariş edilen pizzaları oyun alanındaki kartları kullanarak hem boyutlarını hem de malzemelerini dikkate alarak bir araya getirmektir. Oyuna heyecan katmak için, rakiplerinizin çalışmalarını yavaşlatmanıza ve “son dakika” siparişlerini kullanarak kendi hızınızı artırmanıza izin veren bir dizi özel kart kullanabilirsiniz. Oyun tüm oyuncuların bir araya getirmeyi başardıkları  pizzaları saymasıyla bitiyor. Başka bir deyişle, oyuncular sahip oldukları dilimlerden, sipariş edilen bütün pizzaları hazırlamalı, bu da kesirler konusunu anlamalarına bir kez daha  yardımcı olacak.

Yaş aralığı: 6+ 10+

Oyuncu sayısı: 2-5 oyuncu

Oyun Süresi:15–20 dk


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4