Metal Tabaka

Tam metal tabaka yapılıdır. Bu durum ürüne taşıma ya da kullanım zorluğu yaşatmaz. Ancak baskı işleminin daha kaliteli gerçekleşmesini sağlar. Ayrıca cihazın baskı performansını arttırmasının yanı sıra uzun yıllar zor koşullarda dahi kullanılabilmesini sağlar.


Dokunmatik Ekran

Baskı makinesinin kontrolü ve diğer tüm işlemlerin gerçekleştirildiği ekran dokunmatiktir. Renkli ekran olması sebebiyle son derece kolaylık sağlamasının yanı sıra ekran büyüklüğü de makinenin genel çalışmasına engel olmayacak şekilde küçük, işlevini yerine getirmesi için yeterli büyüklüktedir.


Soğutma Fanı

Yoğun baskı sırasında cihazın ısınması sebebiyle soğutma fanı teknolojisi geliştirilmiştir. Çift soğutma fanı bulunması dolayısıyla cihazın çalışması sırasındaki aşırı ısınmaların önüne geçilmiş olur. Bu sayede cihazı dinlendirme ve kapatarak soğutma işlemine gerek kalmaksızın çift fan sistemi ile çalışır durumda soğutma sağlanabilecektir.Baskı Yöntemi

SD kart ya da çevrimiçi yazdırma yöntemleri mevcuttur. Bu sayede baskısı yapılacak materyalin elde edileceği cihaz, SD kart gibi harici olabilir. Bununla birlikte bilgisayar ya da emsal bir cihaz yöntemi ile de yapılabilmesi mümkündür.


Çeşitli Çalışma Dilleri

Uluslararası çalışmalar da düşünerek tasarlanmış olması sebebiyle bünyesinde birçok çalışma dili bulunmaktadır. Kurulum esnasında seçilebilecek ya da sonradan değiştirilebilecek dil seçeneklerine Çince, İngilizce, Fransızca, Rusça ve Almanca örnektir.


Yüksek Performans

Yüksek çalışma hızı ve üstün teknolojik özellikler ile donatılmış olması sebebiyle hem çok çeşitli isteklere cevap verebilmekte hem de bu isteklere cevap verirken hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Komutu verilen baskı kısa süre içinde hazır hale gelebilmektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4