BBC micro:bit V2

Dikkat Set V2 yeni versiyondur.

Micro:bit V2 birçok özelliğe sahiptir ve tamamen programlanabilirdir. LED'lerinin her biri ayrı ayrı programlanabilir. Ayrıca bir MEMS mikrofon, hoparlör ve dokunmaya duyarlı logo ile donatılmıştır. Kablosuz projeler gerçekleştirmek istiyorsanız 2.4GHz micro: bit radyo ve BLE Bluetooth 5.0 ile donatılmıştır. Ayrıca, mesajları yanıp sönebilen 25 kırmızı LED'e ve oyunları kontrol etmek veya bir çalma listesindeki şarkıları duraklatmak ve atlamak için kullanılabilen iki programlanabilir düğmeye sahiptir. micro: bit v2 ayrıca hareketi algılayabilir ve yerleşik ivmeölçerin yardımıyla hangi yöne gittiğinizi size söyleyebilir.

Dijital fikirlerinizi, oyunlarınızı ve uygulamalarınızı hayata geçirmek için mikro: bit'i kodlayabilir, özelleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz. 4 cm'ye 5 cm boyutlarındaki ve eğlenceli ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanan kullanıcılar, oyunlardan ve animasyonlardan kayan hikayelere, okulda, evde ve hareket halindeyken mikro: bit kullanarak her şeyi oluşturabilir.

BBC micro:bit GO V2 Seti Özellikleri

Bu setin özelliği USB kablo, pil yuvası ve pilleri ile hazır paket halinde satılıyor olmasıdır.

İşlemci

Nordic Semiconductor nRF52833

Bellek

512KB Flash, 128KB RAM

Arayüz

NXP KL27Z, 32KB RAM

Mikrofon

MEMS mikrofonu ve LED göstergesi

Hoparlör

Yerleşik hoparlör

Logo

Dokunmatik Dokunmaya duyarlı logo

Kenar Konektörü

25 pim. 4 adanmış GPIO, PWM, I2C, SPI ve harici güç. Klipslerini / banana fişlerini bağlamak için 3 halka pim

I2C

Özel I2C veri yolu

Kablosuz

2,4 GHz mikro: bit Radyo / BLE Bluetooth 5.0

Güç

Mikro-USB bağlantı noktası aracılığıyla 5V, kenar konektörü veya pil paketi aracılığıyla 3V, LED güç göstergesi, Güç kapalı (güç düğmesini basılı tutun)

Akım

200mA

Hareket Sensörü

ST LSM 303

 


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5