100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

Clementoni Dünyasından Mind, Genç Öğrenciler İçin Akıllı Robot
Okul çağındaki çocuklar, ilgi çekici ve görülmemiş bir oyun deneyimini yaşayacaklar. Bu orijinal robot, çocukların verdiği komutları algılar ve uygular; çizim, aritmetik ve geometriyi; müfredat programları rehberliğinde ilgi çekici ve eğlenceli bir şekilde keşfetmelerine yardımcı olur. Mind, çocukların kodlama ve eğitimsel robotiği kolay ve sezgisel bir şekilde anlamaları için yönlendiren eğitici bir robottur. Bu oyun, STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) metodundan ilham alarak el becerilerinin, zekanın ve yaratıcılığın gelişimine yardımcı olur.

 

3 Farklı Oyun Modu: Serbest Mod, Eğitim Modu, Uygulama Modu

Serbest modda, Mind manuel olarak programlanabilir, istenilen yere hareket ettirilebilir veya tercih edilen bir hedefe yönlendirilerek alıştırmalar yapılabilir. Sesli Komut listesi kullanılarak Mind ile konuşulabilir, geometrik şekiller ve çizimler düğmesine basılarak veya ilgili ses tanıma bölümleri kullanılarak keçeli kalemle çizim yapması için komut verilebilir.

Eğitim modunda, kullanıcı interaktif bir şekilde kodlama yapar. Mind, belirtilen hedefe ulaşması için bazı görevleri tamamlaması gerektiğini işaret eder. Robot oyun alanları üzerindeki konumunu tespit eder ve verilen komutlara göre hareket eder. Sayılarla ilgili bilginizi sınamak, matematiğe ilişkin soruları yanıtlamak ve üç zorluk seviyesinden oluşan geometrik şekillerle ilgili soruları yanıtlamak için sarı oyun alanını kullanın; mantıksal yeteneklerinizi geliştirmek için mavi oyun alanını kullanın ve üzerinde bulunan engellerden kurtulup oyun alanının köşelerinden çıkabilmek için Mind'e yardım edin.

Uygulama modu ile oyun oynamaya cihazındaki Bluetooth teknolojisini kullanarak devam edebilirsiniz, MIND DESIGNER uygulaması sayesinde robotunuzla iletişim kurabilir ve robotunuzu programlayabilirsiniz.
Programlama sırasını oluşturmak, kaydetmek ve değiştirmek için KODLAMA bölümünü ya da hayvan tangramıyla oynamak, izlenecek yeni çizimlerin kilidini açmak veya sadece parmağınızı ekranda sürükleyerek serbest çizimler yapmak için ÇİZİM bölümünü seçin. Uygulama içinde yarattığınız her ne olursa olsun, Mind robotunuza iletilebilir ve verilen komutları uygulatabilirsiniz.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4