Yaparak Öğrenmeye Hazır mısınız?

Avrupa ve Amerika'da çok satan Keçe Yüz İfadeleri Robokids'te

Okul Öncesi Çocuklar için Eğlenceli Eğitici Oyuncaklar: Bugün nasıl hissediyorsunuz? Bazen okul öncesi çocuklar buna cevap veremezler. Bu sosyal duygusal öğrenme oyunları, yüz panosundaki duyguları açığa çıkararak onların duygularını tanımalarına ve duygularını tanımlamalarına yardımcı olacaktır; Daha sonra, diğer tarafta basit işlemlerle, 9 Duygu flash kartları, çocukların duygularıyla baş etmeyi öğrenmelerine ve yanıltıcı duyguları barışçıl bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Sosyal Duygusal Öğrenme Aktiviteleri için Daha Fazla Seçenek - Montessori oyuncakları 2 flanel yüz tahtası, 9 duygusal bilgi kartı, 75 parça ifade öğesi (9 çift göz, 9 çift kaş, 9 burun, 9 ağız, 4 çift kulak, 3 çift) içerir yanakların görünümü, 4 benzersiz parlak saç modeli, daha fazla yüz ifadesi, duyguları daha doğru bir şekilde tanımlamak ve duyguları tanımlamak için daha fazla kelime kullanmak.

Harika Ev Okulu Okul Malzemeleri: Öğrencileri duygularını KONUŞMAYA ve hayati iletişim becerilerini uygulamaya teşvik eder; Aynı zamanda ebeveynlerin çocuklara öğretmelerine ve duygularla baş etmelerine yardımcı olacak mükemmel bir etkileşimli Aile Oyunudur. Sosyal-duygusal öğrenme oyunu Öğretmenler, Danışmanlar, Ebeveynler, Büyükanne ve Büyükbabalar veya sosyal hizmet uzmanları için vazgeçilmez bir araçtır.

Çocuklar için Mükemmel Masa Oyunları: Çocuklara yönelik bu eğitici, duyusal oyuncaklar, okul öncesi ve daha büyük çocuklar için harika bir Montessori Eğitim Yardımıdır. Okul öncesi erken öğrenime unutulmaz doğum günü hediyesi.


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5