Yaparak Öğrenmeye Hazır mısınız?

Avrupa ve Amerika'da çok satan Keçe Busy Kitaplar Türkiye'de Robokids'te.

Yeni montessori eğitim kitapları  ile çocuklarımız evde,okulda, seyahatte yaparak, yaşayarak öğrenecekler.

10 sayfa harika ürünümüze çocuklarımız bayılacak. Hem eğlenecek hem öğrenecekler. 

Bu kitap ile kazanılacak yetkinlikler..

Keçeler ile el becerilerini geliştirme

Sayılar, şekiller ve renkleri öğrenme.

Basit kıyafet giyme becerileri

Hafıze geliştirm

Duyusal gelişim

Keçe Çantalarımız CE belgesine sahiptir. Oyuncak CE Belgelendirme direktifine bağlı olarak EN71-1/2/3 Reach Cadmium/Phtalat/Azo Boya testlerine tabi tutulmaktadır. İstenildiği takdirde test raporları paylaşılabilir.

Montessori duyusal kitaplarımız, gökkuşağı, araba, uçak, meyveler, sayılar, zürafa gibi hayvanlar, kuşlar, şekiller ve renkler dahil olmak üzere 3+ yaş arası küçük çocuklar için eğlenceli duyusal keşifler için eğitici temalar sunar. Bebeğiniz kesinlikle bu muhteşem kitabı sevecektir. yumuşak meşgul tahta kitap. 3 4 5 6+ Yaş için mükemmel montessori oyuncakları.
İnteraktif Erken Öğrenme Aktiviteleri Kitapları: Okul öncesi çocuklar için hayal gücünü teşvik eden, mantıksal bilgiyi geliştiren, ince motor becerilerini, bilişsel becerileri, el-göz koordinasyonunu geliştiren ve konsantrasyonu geliştiren bu el yapımı DIY hikaye anlatma kitabı. evde eğitim malzemeleri veya otizm öğrenme materyalleri:
Harika Seyahat Oyuncakları Seçimi: Taşınabilir ve hafif tasarım, bebeğin onu kolayca bir sırt çantasına koyabilmesini ve her yere götürebilmesini sağlar. Bu yoğun kitap aynı zamanda anaokulunda öğrenmek, yol gezileri, araba yolculukları, uçak yolculukları ve çocuğunuzu meşgul ve sessiz tutmak için de idealdir
 
 

 


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5