Yaparak Öğrenmeye Hazır mısınız?

Avrupa ve Amerika'da çok satan keçe Busy Board'lar Türkiye'de Robokids'te.

Yeni montessori eğitim çantaları ile çocuklarımız evde, okulda, seyahatte yaparak, yaşayarak öğrenecekler.

8 sayfada birbirinden farklı eğitici konu başlığı ile eğlenerek öğrenmek çok daha kolay.

Bu çanta ile kazanılacak yetkinlikler,

Keçeler ile el becerilerini geliştirme

Puzzle ile problem çözme

Büyük, küçük kavramlarını öğrenme

Sayılar, şekiller, renkler ve harfleri öğrenme

Basit kıyafet giyme becerileri

Hafıze geliştirm

Duyusal gelişim

Keçe Çantalarımız CE belgesine sahiptir. Oyuncak CE Belgelendirme direktifine bağlı olarak EN71-1/2/3 Reach Cadmium/Phtalat/Azo Boya testlerine tabi tutulmaktadır. İstenildiği takdirde test raporları paylaşılabilir.

 

 

Küçük çocuklar için 7'si 1 arada meşgul tahta, giyinme, düğme ilikleme, ayakkabı bağcığı bağlama ve fermuar çekme gibi 15 temel yaşam becerisi egzersizinin yanı sıra A'dan Z'ye alfabe, 1'den 10'a kadar içerir sayılar, 12 farklı şekil. 12 temel renk, S/M/L farklı boyutlar ve Dinozor/denizkızı yapboz bulmacaları. Temel bilişsel becerilerin geliştirilmesine ve el-göz koordinasyonunun ve problem çözme becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olabilir.

Bebek Meşgul Tahtamız, hassas kesime sahip Yüksek kaliteli Keçe kumaş malzemeden yapılmıştır. Sağlam bağlama, dayanıklı olmasını sağlar ve düşmesi kolay değildir. Bebeğe zarar vermeyen, toksik olmayan, BPA içermeyen, Yumuşak ve Pürüzsüz. (Uyarı: Küçük iç parçaların yanlışlıkla yutulmasını önlemek için 3 yaşın altındaki çocuklar ebeveyn gözetiminde kullanılmalıdır.)

Bu yoğun kitap okul öncesi öğrenim için mükemmeldir, küçük çocukları duyusal oyunlara katılmaya teşvik eder, beyin gelişimini destekler, el-göz koordinasyonunu, hayal gücünü ve yaratıcılığı geliştirir ve iyi konsantrasyon alışkanlıkları geliştirir. Boş zamanlarında ebeveynler çocuklarına oyun oynamak ve ebeveyn-çocuk bağını geliştirmek için eşlik edebilir, bu da onu elektronik cihazlara alternatif olarak harika bir yürümeye başlayan çocuk etkinliği haline getirebilir.

Hafif taşıma çantası tasarımı, yeni yürümeye başlayan çocuklar için taşıması çok kolaydır ve çoğu sırt çantasına sığar. Çocuklar onu yanlarında taşıyabilir ve her yerde onunla oynayabilir, ayrıca arabada, uçakta ve seyahat ederken dikkatlerini dağıtabilir, heyecanlarını dindirebilir, yorgunluk ve stresi hafifletebilir, yolda uyumlu bir atmosfer yaratabilir.

Meşgul tahta, yürümeye başlayan çocuk oyuncakları hediyeleri için mükemmel bir seçim olacaktır. Yoğun kitaplar çocuğunuzun temel yaşam becerilerini öğrenmesine ve daha önemli bilişsel bilgileri öğrenmesine yardımcı olur. Yeni Yıl, Doğum Günü, Cadılar Bayramı, Çocuk Bayramı gibi harika hediyeler seçimi

 


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5