Yaparak Öğrenmeye Hazır mısınız?

Avrupa ve Amerika'da çok satan Keçe Yüz İfadeleri Robokids'te

Okul Öncesi Çocuklar için Eğlenceli Eğitici Oyuncaklar: Bugün nasıl hissediyorsunuz? Bazen okul öncesi çocuklar buna cevap veremezler. Bu sosyal duygusal öğrenme oyunları, yüz panosundaki duyguları açığa çıkararak onların duygularını tanımalarına ve duygularını tanımlamalarına yardımcı olacaktır; Daha sonra, diğer tarafta basit işlemlerle, 9 Duygu flash kartları, çocukların duygularıyla baş etmeyi öğrenmelerine ve yanıltıcı duyguları barışçıl bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olabilir.

DUYGULARI KEŞFEDİN – Küçük çocukların kendi duyguları hakkında konuşmalarına ve başkalarıyla empati kurmayı öğrenmelerine yardımcı olun. Bu öğrenen yüz oyuncağıyla oynamak eğlencelidir ve harika bir sohbet başlatıcıdır. Çocuklar bağımsız olarak oynayabilir, bir hikayeyi yeniden yaratabilir veya kendi duygularını anlatabilirler.

AÇIK UÇLU MONTESSORI OYUNU - İstediğiniz yüzü oluşturmak için bu çok amaçlı yumuşak keçe öğelerini kullanın! Saç mı, sakal mı, kaş mı? Gülümseme mi yoksa kaşlarını çatma mı? Bu sosyal-duygusal oyun, iki ten rengine sahip çift taraflı bir yüz panosu, buna eklenecek 28 yumuşak yüz ifadesi öğesi, dokuz bilgi kartı ve pamuklu bir saklama çantası içerir.

PROMPT KARTLAR KONUŞMALARI BAŞLATIR – Oyunumuz çocukların kendilerindeki ve başkalarındaki duyguları tanımlamalarına, kendi duygularını ifade etmelerine ve onlarla baş etmeyi öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 9 adet çift taraflı bilgi kartının bir tarafında bir duyguyu ifade eden bir yüz bulunurken, diğer tarafında çocuklar ve yetişkinler ruh hallerini iyileştirmeye veya zorlu duygularla baş etmeye yardımcı olabilecek tavsiyeler ve basit eylemler bulacaklar.

ANAHTAR BECERİLERİ GELİŞTİRİN – Bunun gibi sosyal duygusal öğrenme etkinlikleri, yalnızca evde değil, aynı zamanda okul öncesi sınıflarda, anaokullarında ve terapi seanslarında da 3-4 yaşındaki kız ve erkek çocuklar için popülerdir. Bu aktiviteler, sosyal duygusal öğrenme, duyusal eğitim, mantıksal düşünme, el becerisi ve konuşma dahil olmak üzere çok çeşitli becerilerin geliştirilmesine yardımcı olabilir. Ürün ASTM sertifikalıdır.

MÜKEMMEL OKUL ÖNCESİ HEDİYESİ - Bu eğlenceli duyusal oyuncağın eğitici değeri vardır ve bir sunum kutusunda gelir; bu da onu küçük çocuklar ve daha büyük çocuklar için harika bir hediye haline getirir. Parçalar tahtaya takılır ve kullanışlı bir saklama çantasıyla birlikte gelir; bu da onu geziler veya seyahatler sırasında kullanım için ideal kılar.

GERÇEK AİLELER TARAFINDAN TEST EDİLMİŞTİR - Ebeveynler tarafından ve ebeveynler için oluşturulan 3+ yaş çocuklar için eğitici ,çocukların dünyalarını eğlenceli ve güvenli bir şekilde keşfetmelerine, öğrenmelerine ve oynamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Gerçek dünyadaki ebeveynlik ve öğretme deneyimine dayanan oyuncaklarımız ile yaratıcılığı ve doğal beceri gelişimini teşvik eder ve destekler.


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5