EV3, LEGO MINDSTORMS Education, Eklenti Seti

Ortaokul, Lise, Robotik ve Kodlama, STEM, Maker

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 temel set ile beraber kullanıldığında çocukların robotik tecrübelerini bir üst seviyeye çıkarmalarını sağlar. Setin içeriğinde farklı ebat ve türde dişliler, özel tasarım parçalar bulunmaktadır. Ayrıca değişik boyutlarda tekerlekler, bağlantı parçaları, akslar gibi tam 853 adet parça yer almaktadır. Bu set ile çocuklar daha da gelişmiş robotları kolaylıkla oluşturabilir. Robotik turnuvalar ve sınıf içinde kullanım için son derece uygundur.

 

EV3, LEGO® MINDSTORMS® Education Eklenti Seti, Makinaları ve mekanizmalarını anlamak, motorlu makinaları araştırmak için mükemmeldir. Çarkları ve diferansiyel ile çalışan makinaları anlamak için kusursuz bir settir. Bu set ile yapabileceğiniz proje sayını daha da yükseltebilecek, artan parça sayısı ile çok daha büyük projeler oluşturabileceksiniz.

 

Set içeriği, Ders Planları ve MAKER aktiviteleri ile desteklenmektedir.

 

Bir zamanlar keyifle oynadığımız evler, kaleler, yollar gibi pek çok şeyler yaptığımız LEGO setleri artık farklı bir boyuta geçiş yaptılar. Artık LEGO parçalarını birleştirerek robotlar oluşturabileceksiniz. Böylelikle, bir yandan eğlenirken hem de robot yapmayı, kodlamayı öğreneceksiniz.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4