EV3, LEGO MINDSTORMS Education, Eklenti Seti

Ortaokul, Lise, Robotik ve Kodlama, STEM, Maker

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 temel set ile beraber kullanıldığında çocukların robotik tecrübelerini bir üst seviyeye çıkarmalarını sağlar. Setin içeriğinde farklı ebat ve türde dişliler, özel tasarım parçalar bulunmaktadır. Ayrıca değişik boyutlarda tekerlekler, bağlantı parçaları, akslar gibi tam 853 adet parça yer almaktadır. Bu set ile çocuklar daha da gelişmiş robotları kolaylıkla oluşturabilir. Robotik turnuvalar ve sınıf içinde kullanım için son derece uygundur.

 

EV3, LEGO® MINDSTORMS® Education Eklenti Seti, Makinaları ve mekanizmalarını anlamak, motorlu makinaları araştırmak için mükemmeldir. Çarkları ve diferansiyel ile çalışan makinaları anlamak için kusursuz bir settir. Bu set ile yapabileceğiniz proje sayını daha da yükseltebilecek, artan parça sayısı ile çok daha büyük projeler oluşturabileceksiniz.

 

Set içeriği, Ders Planları ve MAKER aktiviteleri ile desteklenmektedir.

 

Bir zamanlar keyifle oynadığımız evler, kaleler, yollar gibi pek çok şeyler yaptığımız LEGO setleri artık farklı bir boyuta geçiş yaptılar. Artık LEGO parçalarını birleştirerek robotlar oluşturabileceksiniz. Böylelikle, bir yandan eğlenirken hem de robot yapmayı, kodlamayı öğreneceksiniz.

Artık günümüzde çocuklar dümdüz oyuncaklar ile sadece eğlenceli ve boş zaman geçirmiyor. Çocukların kaliteli zaman geçirmesi ve yeteneklerini geliştirmesi için çeşitli markalar tarafından eğitici oyuncaklar üretiliyor.

Bu oyuncaklardan biri de EV3 LEGO MINDSORMS Education Seti. Bu set sayesinde kız ve erkek çocuklar yeteneklerini keşfediyorlar. Bununla da kalmayıp sahip oldukları yeteneklerini daha da geliştirme fırsatı yakalayabiliyorlar.

EV3. LEGO MINDSTORMS Education. Eklenti Seti. 45560 ile eğlence devam etsin!

 

Bu set sayesinde çocuklar robotik deneyimlerinde seviye atlayacaklar! Set içerisinden çıkan farklı boyutlardaki eklentiler sayesinde tasarımlarını kendilerine göre daha özel ve gelişmiş hale getirebilecekler.

 

Robotlarını tamamladıktan sonra farklı tasarımlara imza atmak isteyen çocuklarınız EV3. LEGO MINDSTORMS Education. Eklenti Seti. 45560 sayesinde;

Bağlantı parçaları

Akslar

Özel tasarlanmış yeni parçalar

Farklı boyutlarda dişli çarklar

Farklı boyutlandırılmış olan tekerlekler ile 853 adet yeni parçalara sahip olabilirler.

Bu sayede özellikle robotik turnuvalara katılabilir ve kendilerine harika hedefler koyarak özgüvenleri, kişilik özelliklerini daha da geliştirme fırsatı yakalarlar.

 

EV3. LEGO MINDSTORMS Education. Eklenti Seti. 45560 daha özel ve daha gelişmiş robotlar tasarlanabilmesi için üretildi!

Her bir parça çocuğunuzun yeniden heyecanlanmasına ve robotunu kendisine göre yeniden düzenleyerek en iyi versiyonunu ortaya koymak için çabalamasına yardımcı olacak.

 

Oldukça farklı tasarımlar sayesinde çocuğunuzun kendi robotuna sahip olması yeteneklerinin gelişimi için harika bir fırsat!

 

Ayrıca ebeveynlerin çocukları ile zaman geçirerek birlikte ortaya bir robot çıkarmaları da çocuğunuzun ileride hatırladığı en güzel anılarından biri olabilir.

 

EV3. LEGO MINDSTORMS Education. Eklenti Seti. 45560 turnuvalarda boy göstermek isteyen yetenekleri küçük hanımlar ve küçük beylerin en beğendikleri eğitim seti olacak!

 

Küçük yaşta çocukların eğitim döneminde oyuncaklardan kopmadan kendilerini eğlenceden tamamen uzaklaştırmadan; aksine tam da eğlencenin içinde günlerini geçirerek fiziki ve ruhsal anlamda gelişmelerine olanak tanır.

 

Bu özel EV3. LEGO MINDSTORMS Education. Eklenti Seti. 45560’ı çocuğunuza hediye ederek onun eğlenerek kendini geliştirmesine fırsat vermelisiniz.

Emin olabilirsiniz ki hem kız hem de erkek çocuklarının en beğendikleri oyuncaklarından biri bu olacak!

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4