Lego Education firmasının ilkokul grupları için oluşturduğu yepyeni LEGO Education SPIKE Essential ile tanıştınız mı? Yıllardır çocukların çok sevdiği Wedo 2.0 Setinin yerini alacak ürün ile birlikte gündelik hayatın mühendislik tasarımlarını STEAM disiplinleriyle çocuklarımıza öğretmeye hazır mısınız?

SPIKE Essential, okuryazarlık, matematik ve sosyal-duygusal gelişime katkıda bulunurken öğrencileri STEAM kavramlarının uygulamalı araştırmasına dahil eder. Standartlara uygun öğrenme birimleri, sorunları hikâye anlatımı yoluyla çözmek için günlük temaları, farklı kişiliklere sahip ilişkilendirilebilir bu kazanımları sağlarken Minifigürleri ve tanıdık LEGO® yapı öğelerini kullanır. LEGO® Education SPIKE™ Essential, ilkokul öğrencilerinin bilgi işlemsel düşünme becerilerini geliştirerek mühendislik tasarım süreçlerini keşfetmelerine yardımcı olur. Çocukların bütünsel gelişimini ve ilk sınıflarda çok önemli olan temel dersleri destekleyen SPIKE™ Essential, gerçek anlamda disiplinler arası bir STEAM çözümüdür. Dil becerileri, matematik ve sosyal-duygusal öğrenmeyi STEAM disiplinlerine bilinçli ve doğal bir şekilde entegre ederek, STEAM kavramlarını eğitimin ilk yıllarından itibaren gerçek hayata taşır. SPIKE™ Essential; öğrencilere, tanıdıkları LEGO® minifigürlerini kullanmalarına fırsat sunarak derse katılımlarını kolaylaştırır ve STEAM derslerine karşı ilgi uyandırır.

SPIKE™ Essential seti; 449 adet LEGO® parçası, akıllı donanım, öğrenme etkinliklerinin yer aldığı LEGO® Education SPIKE™ uygulaması ve yedek parça paketinden oluşur. Her biri 45 dakikalık 7 dersten oluşan, öğretim programlarına uygun 5 ünite planı içerir. LEGO® Education Sertifikalı Eğitmen yönetiminde eğitim desteği ve bireysel öğrenme setleriyle hibrit öğrenme fırsatları sunar. Üniteler; öğrencilerin mühendislik, programlama ve fen bilimleri konularına ilgi duymalarını sağlayacak eğlenceli uygulamaları ve izle-yap modeliyle öğrenecekleri videoları kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. Renk kodlu sınıflandırma tepsileri yapım sürecini kolaylaştırır ve dersin sonunda hızlı ve verimli bir şekilde toparlanmaya yardımcı olur.

SPIKE™ Essential, eğitimin ilk sınıflarından daha üst sınıflara doğru devam ederek yıldan yıla öğrenmenin ilerlemesini sağlar. Tutarlı ünite yapısı, ortaokula kolay bir geçiş ve SPIKE™ Prime ile daha gelişmiş öğrenme fırsatları için güçlü bir temel inşa eder. LEGO® Öğrenme Sistemi’nin bir parçası olarak, hem öğrenciler, hem de öğretmenler için tanıdık ve tutarlı bir yapıda ilerleyerek daha derinlemesine öğrenme sağlar. SPIKE™ Essential’ı diğer öğrenme çözümleri ile birleştirmek, öğrencilerin ilgisini ve heyecanını canlı tutmanın yanı sıra daha fazla öğrenme fırsatı sunma konusunda da anahtar role sahiptir.

 

 

SPIKE Essential, tümüne çeşitli ünite planları ve kapsamlı çevrimiçi ve uygulama içi desteğin eşlik ettiği sezgisel SPIKE™ Uygulaması ile birlikte çok çeşitli LEGO® öğeleri ve akıllı donanım içeren bir ana sınıf yapım parçası setinden oluşur.

 

SPIKE Essential, öğrencileri heyecanlandırır ve STEAM bilgilerini ve uygulamalarını ve 21. yüzyıl becerilerini geliştirerek güçlü STEAM öğrenme sonuçları sunar.

 

STEAM konseptlerini hayata geçirmek için akıllı hub, motorlar, ışık matrisi ve renk sensörünü bağlayarak ilgi çekici etkileşimli modeller oluşturun. LEGO Education SPIKE Essential'ın en sevdiğiniz öğelerinden bazılarını keşfedin. Öğrencilerin yaratıcılığı, STEAM kreasyonlarını hayata geçirdikçe gelişecektir:

LEGO Education SPIKE Essential, çok çeşitli LEGO ve akıllı malzemeler içeren bir ana sınıf yapım parçası setinin yanı sıra çeşitli modül planları ve tam çevrimiçi ve uygulama içi desteğin eşlik ettiği kullanıcı dostu SPIKE uygulamasından oluşur. Bu yeni LEGO Education seti, öğrencileri heyecanlandırır ve STEAM bilgilerini, uygulamalarını ve 21. yüzyıl becerilerini genişleterek yüksek kaliteli STEAM öğrenme çıktıları üretir.

 

Yeni LEGO Education Spike Essential 45345 seti, ilkokul için STEAM müfredatlar arası çözümüdür. SPIKE Essential, çocukları okuryazarlık, matematik ve sosyal-duygusal gelişimi teşvik ederken uygulamalı etkinlikler yoluyla STEAM konularını incelemeye teşvik eder. Bu yeni LEGO Education seti, sorunları hikaye anlatımı, günlük temalarla ilgili öğrenme modülleri, farklı kişiliklere sahip Minifigürler ve LEGO yapım malzemeleri aracılığıyla ele alıyor.

 

Minifigürler: Farklı kimlikler ve özellikler, STEAM öğrenimini ilişkilendirilebilir hale getirir.

İstiflenebilir LEGO Yapım Parçaları: Kolay yapım ve erişilebilir uygulamalı öğrenme için istiflenebilir.

Pin: Yaratıcı LEGO yapım parçalarını LEGO Technic malzemelerine ve elemanlarına bağlar.

16x16 Beyaz Taban Plakası: Öğrencilerin yaratıcı fikirlerine, modellerine ve hayal gücüne hazır bir "boş tuval".

LEGO Technic Küçük Hub: Hub'ı motorlara, sensörlere, diğer LEGO öğelerine ve Bluetooth'a bağlayarak ilgi çekici etkileşimli modeller oluşturun.

Küçük Tekerlek: Daha iyi manevra kabiliyeti sağlar ve küçük motora mükemmel uyum sağlar.

LEGO Technic 3x3: Renkli Işık Matrisi 10 renkte desenler ve animasyonlar oluşturmak için dokuz pikseli ayrı ayrı programlayın.

LEGO Technic Renk Sensörü: Renkleri algılar ve yaratımların çevrelerine tepki vermesini sağlar.

LEGO Technic Küçük Açılı Motor: Kompakt tasarım profili ve mutlak konumlandırmaya sahip yerleşik dönüş sensörü, LEGO yapılarına hayat verir.

Aksesuarlar: Aksesuarlar ve dekoratif öğeler öğrencilerin hikayelerine eğlenceli bir dokunuş katar.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4