LEGO Education XL Dünyam Seti, çocukların yaşam boyu öğrenmeye olan tutkularının temellerini, doğal meraklarını teşvik ederek, birlikte keşfedip oyun yoluyla öğrenecekleri deneyimler ile hazırlar. XL Dünyam, Okul Öncesi sistemindeki diğer ürünlerle birleştirilerek hem sosyal, duygusal, bilişsel ve dil becerilerini, hem de serbest oyun kurma ve oynama becerilerini geliştirir.

 

  • Çocukların öz güvenleriyle birlikte iş birliği yapma, iletişim kurma, toplumdaki rolleri ve sorumlulukları anlama gibi önemli sosyal becerilerini geliştirir.

 

  • Bir inşa plakası, 8 figür, tekerlekli tabanlar, pencereler, kapılar ve renkli tuğlalar dahil 480 LEGO® DUPLO® parçası – çocukların hayal gücünü açığa çıkarmak için gereken her şey var.

 

  • 5 etkinlik fikri içeren bir Başlangıç kartı, 20 model fikri içeren 10 adet çift taraflı ilham verici kart ve merak uyandıran bir öğrenme sürecine davet eden, standartlara uygun 8 etkinlikten oluşan bir çevrimiçi öğretmen rehberi içerir.

 

  • Öğretmenlere mümkün olan en iyi başlangıcı sağlamak adına isteğe bağlı  bir günlük profesyonel gelişim kursu.

 

  • Daha fazla eğlenerek öğrenme olanağı için 45029 Hayvanlar ve 45030 İnsanlar aksesuar setleri gibi diğer LEGO® Education setleriyle birleştirilebilir.

 

  • Okul öncesi öğrencilerine yönelik bütünsel öğrenme, LEGO® Education Okul Öncesi sisteminin bir parçasıdır.

 

  • LEGO® ‘altı tuğla' öğrenme etkinlikleri için 10 set oluşturulabilen yeterli sayıda tuğla içerir.

 

480 Parçadan oluşan  tuğlaları, tekerlekli tabanları, pencereleri, kapıları ve inşa plakasını kullanarak bir ev, restoran, otobüs durağı, hastane ve itfaiye merkezi inşa edebilirler. Ayrıca bir uçağı, arabayı, hatta denizaltını keşfedecek ve hayal güçlerini kullanıp fantastik hayvanlar inşa ederek kendi eğlenceli hikâyelerini oluşturabilecekler.

 

Anahtar Öğrenme Değerleri:
Özgüven gelişimi
Kendini ifade etme
Rol yapma
Hikaye oluşturma
İş birliği yapma
İletişim kurma
Toplumdaki rolleri ve sorumlulukları anlama
Hayal gücü gelişimi

 

2-8 Kişilik

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4