LMT42121

LEGO® Technic ™ Ağır Hizmet Ekskavatör (42121)

LEGO Technic 42121 Ağır Yük Ekskavatörü

LEGO® Technic ™ Ağır Hizmet Ekskavatör (42121) oyuncağı, inşaat oyuncaklarını seven çocuklar araştırmacı ruhlu çocuklar için ideal bir hediyedir. Hiç sıkılmadan aileleri ile birlikte saatlerce yaratıcı oyunlar oynayabilecekleri pek çok özelliğe sahiptir. 8 yaş ve üstü kız ve erkek çocuklar, Ekskavatör ’ün gerçekçi özelliklerini keşfetmeden önce heyecanlı bir yapım aşamasının tadını çıkaracaklar.

 

Bir ekskavatörün nasıl çalıştığını görün

Kazmak, sürmek, döndürmek; daha pek çok macerayı bu havalı ekskavatörde hem yapım aşamasında hem de oyun oynarken keşfedebilirsiniz.  Yukarı ve aşağı hareket eden kepçenin yanı sıra hareketli kolu, çalışan palet kayışları ve dönen üç yüz altmış derece dönen gövdesi ile daha birçok gerçekçi özelliği bulabilirsiniz.  Ayrıca sürücü koltuğu ve kontrol panelinin de bulunduğu detaylı bir kabin de vardır. Set, kazmak için ekstra LEGO yapım parçası "taşları" ve 4 işaret konisi ile birlikte gelir.

İnşaat araçlarını seven 8 yaş ve üstü kız ve erkek çocuklar için idealdir. Otantik kabin ve kontrol paneliyle, çocukların bu havalı ekskavatör oyuncağıyla bir şantiyedeki hayatı hayal etmeleri çok kolaydır. Modelin uzunluğu 37 cm, tamaen uzatılmış haldeki kol genişliği  11 cm ve  23 cm derinliğindedir.

LEGO® Technic ™ oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4