EĞİTİCİ VE ZEKA GELİŞTİREN EĞLENCELİ OYUNCAKLAR. 

STEM EĞİTİM SETLERİ ROBOKİDS'TE.

64 Parça Manyetik Yapı Taşları STEM Yaratıcılık Eğitici Mıknatıslı Oyuncak - Çocuklar için Manyetik Oyunlar - 3 Yaşından Büyük Çocuklar için İdeal Eğitici Oyuncak

 

Harika bir deneyim: Çocukların yapı taşları, çocuklarınıza hak ettikleri deneyimi sunar. Çocuğunuz farklı uzunluklarda kavisli ve düz şekiller arasından seçim yapabilir ve yaratıcılığını geliştirebilir.
Güçlü fonksiyon: yüksek kaliteli ABS malzeme seçin, toksik madde içermez. Yüzey pürüzsüzdür, ark elleri incitmez, kavraması kolaydır ve yutmayı önleyebilir. Güvenle oynayabilirsiniz.

Erken inşa: yapı taşları, farklı şekillerle temasa geçin ve erken yaşlardan itibaren düşünme mantığını geliştirin. Aydınlanmayı teşvik etmek için basitten zora, gelişmiş oyun oynama ile eğlenin ve aydınlatın.


Mükemmel hediye: herkesi büyüleyen ve seven muhteşem pastel renkler, şekiller ve modellerde çocuklar. Sayısız oyun saatine dayanabilen yüksek kaliteli, dayanıklı malzemeler. İstediğiniz gibi 360 derece dönüş.
Çok eğlenceli: Çocuk oyuncağı ile çocuklarınız ve siz saatlerce bağlantı kurabilir ve hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürmenin keyfini yaşayabilirsini


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4