Gelişim fiziksel, bilişsel, duygusal ve sosyal yönleri ile bir bütündür. Çocuğun her alandaki gelişimi birbiriyle ilişkilidir. Hızlı bir seyir izleyen okul öncesi dönemde gelişim bazı faktörlerden etkilenmektedir. Bunlar çocuğun doğuştan getirdiği özellikler ve çevre etmenleridir. 

Duygularını İnşa Et çözümü, çocukları, farklı duyguları, fiziksel özellikleri eğlenceli, ilgi çekici bir şekilde keşfetmeye davet eder. Parçaları birleştirerek farklı karakterler oluşturma sürecinde duyguları fark eder, anlamlandırır, ifade eder, benzerlikleri ve farklılıkları keşfeder. İlham verici yapım kartları, çocukların tekrar ve tekrar farklı karakterler inşa etmesine yardımcı olur.

Sosyal duygusal gelişim, çocuğun kendini ifade edebilmesi, duygularını kontrol edebilmesi, kendisiyle ve çevresiyle barışık ve uyum içinde olabilmesi için '' Duygularını İnşa Et '' 188 parça Lego seti sayesinde duyguları tanır, başkalarının duygularını anlamlandırır, kendini ifade eder, soru sorma ve öğrenme gibi davranışlar kazandırır. 

2-4 Kişiliktir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4