LEGO Classic

LEGO® Classic, çocukların yaratıcı yanlarını güçlendirerek gelişimini sağlar. Yeni başlayanlara ilham olacak fikirler barındıran setler, bütün aile için mükemmel bir eğlence kaynağıdır.

LEGO® Classic ile yaratıcılığınıza yenilerini ekleyebilirsiniz. Parlak ve rengarenk LEGO Classic parçaları ile hayal gücünü geliştirmek daha kolay ve keyifli olur. Her set klasik LEGO parçaları ve özel parçalardan meydana gelen bir karışım barındırır, böylelikle çocuğunuza ilham verebilecek kaynağı oluşturur. Çocuğunuzun yaratıcı yapım yeteneği gelişim sağladıkça düşlerindeki ev, araç ve hayvanları rahatlıkla oluşturabilir.

 

LEGO® Classic oyuncaklar

Çocukların hayal dünyalarını gerçek yaşama taşıyan oyuncaklar dizayn eden LEGO® Classic ile yepyeni eserleri meydana çıkarma zamanı. Talimatları takip ederek parçaları birleştir ve LEGO® Classic ürünlerinin mutluluğunu yaşa. Maksimum kaliteli hem uygun fiyatlı hem de çeşit çeşit LEGO® Classic ürünleri kategorimizde yer almaktadır.

Lego Oyuncakları, çocukların el ve göz koordinasyonunu geliştirmenin yanı sıra pek çok kişisel eğitim alanında da çocukların becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Değişik boy lego parçaları ve rengarenk renkleri ile Lego Classic setleriyle ilginç modeller ve eğlenceli fonksiyonlarla dolu bir dünya oluştur. Ayrıca bu dünya çok hareketli ve parlak renkli.

Lego Classic setlerinde yer alan parçalar ile atlı karınca, sallanan bir maymun, başlarını çeviren renkli ayçiçekleri ya da gözleri hareket edebilen komik baykuşlu bir helikopter oluşturabilirsin. Çünkü Lego Classic setleri ile olasılıklar sınırsız. Classic Lego setleri ile Hayal gücünü sınırlamana gerek yok! Hayal et, tasarla ve oynamaya başla!

LEGO® Classic ile çocukların mucit yanlarını ortaya çıkarın. Capcanlı renklerden oluşan setler, çocukların oyuna başlamalarına destek olacak fikirler barındırıyor ve bu fikirler bütün aile için çok keyifli.

 

Lego Classic Setleri

Renkli LEGO Classic setleri, çocukların yaratıcılığını perçinler. Ayrıca yeni başlayanlara esin kaynağı olacak fikirler sunar. Özel parçalar ve klasik LEGO yapım parçaları hayal gücünün sınırlarını zorlayarak değişik objelerin oluşturulmasını sağlar.

LEGO Classic çok çeşitli yaş gruplarına hitap ettiğinden bütün aile için bir mutluluk kaynağıdır. Ayrıca değişik jenerasyonların hayal gücünü ortaya çıkarır. Lego Classic ile dilerseniz yönergelerle dilerseniz de hayal gücünüz ile birbirinden değişik tasarımlar yapmak sizin elinizde.

Lego Classic setlerinin içerisindeki farklı blok parçaları ile çocuklar değişik objeler, arabalar, evler, uçaklar oluşturabilir. En yeni Lego Classic setlerini indirimli olarak, uygun fiyatlarla ve yaygın ürün skalası ile kategorimizden inceleyerek satın alabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5