LEGO Hidden Side Modelleri & Fiyatları

LEGO Hidden Side yaratıcı bir yapım oyuncağı, teknoloji oyuncağı ve Artırılmış Gerçeklik oyuncağının bir araya gelerek oluşturduğu gerçeklik oyuncağıdır. Küçük kahramanlar çok katlı bir modeli inşa edebilir. Daha sonra ücretsiz interaktif Artırılmış Gerçeklik uygulaması ile hayaletleri avlayarak hapsedebilir. 8 değişik set ve sık güncellemelerle tam da fiziksel ve sanal oyun arasındaki istediğiniz köprü!

LEGO, artırılmış gerçeklik ile geliştirilmiş ilk ve tek LEGO oyun teması olan LEGO Hidden Side’ı LEGO tutkunluklarıyla buluşturuyor. LEGO HIDDEN SIDE, artırılmış gerçeklik ve yapım parçalarını bütünü ile birleştiren tek oyun tecrübesi özelliğiyle interaktif oyunun gizemli dünyasını ortaya çıkarıyor.

7 yaş ve üzeri çocuklar için geliştirilen LEGO® HIDDEN SIDE beklenmedik sürprizlerle dolu çok işlevli 8 ‘’Hayaletli’’ yapım seti sunuyor. Temaya özel geliştirilen artırılmış gerçeklik uygulaması ile, LEGO setleri canlandırılarak esrarengiz bir dünyaya giriş yapılıyor ve kazanılması gereken zorluklarla karşılaşılıyor. Fiziksel ve dijital dünyanın birleşmesi daha fazla heyecan uyandırarak oyun tecrübesini daha eğlenceli duruma getiriyor.

 

Lego Hidden Side İle Kendi hayalet hikayelerinizi oluşturun

Hidden Side™, çocukları korkusuz hayalet avcılarından meydana gelen bir ekibe katılmaya davet ediyor. Çocuklar gözle görünmeyenlere karşı meydan okuyacaklar. Ayrıca her defasında bir hayaleti yakalayarak işgal altındaki dünyayı kurtarmaya çalışacaklar. Bütün temalı LEGO® setlerinin yapma ve oynama eğlencesini sunan bu mükemmel tema, muhteşem işlevlere ve gizemli sürprizlere sahip bir dizi "hayaletli" yapım seti barındırır.

Ücretsiz artırılmış gerçeklik uygulamasını kullanarak çeşitleri canlandırırken, çözülmesi gereken interaktif gizemlerle ve yerine getirilmesi gereken görevler ile kaplı gizli dünyayı açığa çıkarır. Birleştirildiklerinde, iki dünya da birbirini daha ilgi çekici ve keyifli duruma getirir. Uygulamada çocukların yapım setine gereksinim duymadan oynayabilecekleri bir dijital oyun da yer almaktadır.

 

LEGO® Hidden Side™, Nefes Kesici Yeni bir Oyun Oynama Şekli

Hayalet avlama serüvenlerini yaşamak için LEGO® Hidden Side™ Artırılmış Gerçeklik uygulamasını indir, oluştur, keşfet ve yakala!

LEGO® Hidden Side ile çocuklar, teknolojinin nefes kesici imkanlarını denerken bir yandan da klasik fiziksel ve zihinsel LEGO oyununun avantajlarından faydalanıyor. Çocuklar Artırılmış Gerçeklik uygulaması olsa da olmasa da modeli oluşturabilir, oynayabilir ve korkunç güzel zaman geçirebilir.

 

Lego Hidden Side İle Oyun Başlasın

Hidden Side’ı öteki Artırılmış Gerçeklik oyuncaklarından ve oyunlarından ayıran ne? LEGO® yapım parçaları ile çeşitler inşa etmek ve yenilikçi teknolojileri kullanmak, çocukların yepyeni bir keşif ve hikâye anlatma tecrübesi yaşamasını sağlıyor.

Lego Hidden Side ile İndirin, oluşturun, keşfedin ve yakalayın. Gerçek yaşam, sanal bir dünyayla bir araya geldiğinde eğlence daha da fazla oluyor.

LEGO Hidden Side, yapım zorluğu, işlevsellik ve hikâye barındıran ayrıntılı tasarlanmış setleriyle LEGO’dan beklenen her şeyi sunuyor. Tüm LEGO Hidden Side seti göründüğü gibi okul, ev ve otobüs gibi hallere getirilebilirken aynı zamanda uygulama sayesinde kendilerinin hayaletli versiyonuna da dönüşebilmekte.

2019 yazında satışa sunulan LEGO Hidden Side uygulaması, App Store ve Google Play’den ücretsiz indirilmektedir. Aynı zamanda tema, kullanıcılarla buluştuktan sonra güncelliğini muhafaza etmesi için yeni hayaletler ve oyun zorlukları ile geliştirilmeye devam etmektedir.

En iyi LEGO Hidden Side setlerini indirimli olarak, uygun fiyat avantajı ve geniş ürün skalası ile kategorimizden inceleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4