LEGO® Marvel  Super Heroes

LEGO® Marvel  Super Heroes

Marvel  evreninden  Iron-Man , Spider-Man , Batman gibi birçok favori karakterler çocuklarınızın dünyasına “Merhaba” diyor. En sevilen karakterlerin bir arada olduğu süper setler, heyecanlı maceralar ile keyifli dakikalar geçirmelerini sağlıyor. Lego Süper Kahramanlar  setleri  çocuklarımızın  defalarca izlediği filmlerin en güzel sahnelerinden oluşuyor. Farklı dönemlerden ve gerçekliklerden gelen Süper Kahramanlar ve Süper Kötü Adamları bir araya getiren Lego Marvel setleri, çocuğunuzun kendi kahramanlarını yaratmasına  izin verir. Bütün süper kahramanların düşmanlara karşı savaşmak için çocuğunuzun hayal gücüne ve yardımına ihtiyacı var.  Lego Süper Kahramanlar  setleri  ile çocuklarınız tarafını belirleyip ,parçaları birleştirerek dilediği süper karakteriyle dünyayı kurtarmak için macera dolu bir yola başlasın.    

LEGO® Marvel  Super Heroes  oyuncak 

Oyuncaklar, çocuklara akranıyla oyun oynayabilme ve başkalarından bir şeyler öğrenebilme fırsatı sunar. Arkadaşları ile rol paylaşımı yaparlar. Takım çalışması sayesinde  iletişim ve dil becerileri artar. Oyuncaktaki objeler çocuğunuzun oyunlarını daha gerçekçi hale getirerek onu oyuna devam etme ve hayal gücünü zorlama konusunda motive eder. Hayal gücü gelişir. Kendi perspektiflerine göre yarattıkları dünyada bir kontrol duygusu yaşar. Hangi süper kahraman hayalini süslüyorsa onu olabilme imkanı yakalar. Bir karakterle özdeşleme çocukların hem zihinsel hem de sosyo-duygusal gelişimi için önemlidir. Çocuklar farkında olmadan ya da bilerek strateji oluştururlar .Karakterinin yerine geçen çocuk, o karakterin bakış açısını anlamaya çalışır. Gösterilen bu çaba sadece zihinsel süreçleri ve yaratıcı düşünceyi geliştirmekle yetinmez aynı zamanda çocukların empati duygusu kazanmalarına olanak sağlar. Bir süper kahraman yerine geçen çocuğun o karakterin nasıl baktığını, düşündüğünü, konuştuğunu, ve davrandığını keşfeder. Bunların da yanında lego modelleri oluşturmak çocuğunuzun yapım ve yönergeleri takip etme yeteneklerini de geliştirir. Bir şeyler inşa ederek problem çözme becerilerine katkı sağlar.

LEGO® Marvel  Super Heroes Fiyatları

Siz de çocuğunuzun rol modeli olan süper kahramanları farklı maceralar  ile sunan Lego Super Heroes ürün setlerini inceleyebilirsiniz. Oyun zamanlarını daha verimli ve eğlenceli hale getirmek için bu ürün setlerini Lego Marvel  Super Heroes  geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4