Robobloq Robot Kitleri

Son zamanlarda çocuklar için oyuncaklar daha farklı perspektif açısıyla bakılarak zekâlarını geliştirmek amaçlı olmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi robotlardır. Parçalardan halinde oluşup, istenilen cisimlere dönüştürülmesi çok kolay olmaktadır. Burada amaç çocukların zekâlarını kullandırmak ve aktif hale dönüştürmektir. Genellikle doğadaki nesneleri kurgulanmak için parçaları dizayn edilmesi sağlanır. Robot kitleri programlanabilir hale getirilerek son derece ilginç bir şekil de ortaya çıkabilir. Bu her yaştan çocuğun yapabileceği değişik oyuncaklardan biridir. Robot kitleri anasınıfı kodlama ile küçük çocuklara bile oynama imkânı vermiştir. Her anlamda zekâ düzeyini küçük yaşlarda daha aktif hale getirerek, çocukların zekâ güçlerini daha aktifleştirmektedir. Yapılan araştırmalar bu oyuncağın belirli bir mekanizması olduğu için daha ilgi çekici hale dönüşmesini sağlar.

Robot Kitlerini Nereden Satın Alabiliriz?

Robot kitleri programlanabilir halde özellikle büyük oyuncak mağazalarından veya internet üzerinden sipariş vermek çok kolay olmaktadır. Daha uygun fiyat aralığında çocuğunuza bu zevkli oyuncakları alma şansı yakalayabiliyorsunuz. Tam anlamıyla parça sayısı da 267 civarında olup, genellikle hayvan şekilleri veya araba gibi araçları da meydana getiren parçalardan oluşur. Belli bir mekanizması ve oynatma gücü sayesinde her yaştaki çocuğu etkileyecek güçte olmaktadır. Kısa sürede milyonlara ulaşan bu oyuncak daha çok ön plana çıkarak, çocukların daha hayal gücüyle becerilerini kullanmalarına da yardımcı olacak cinsten olabilir. Kısacası küçük bir robot gelecekteki çocukların daha kullanılabilir zekâda olmalarını destekler.

Robobloq Robot Kitlelerinin Özellikleri

Son derece mükemmel derece de tasarlanmış bir mekanik ile oluşmuş adeta oyuncaklar arasında kendini gösteren bir robot kitlesidir. Robot kitleri programlanabilir özelliği sayesinde çocukların da farklı açıdan düşünmelerine yardımcı olmaktadır. Genellikle 267 adet parçadan oluşup, yeşil veya gri renklerin hâkim olduğu ve giriş çıkışları bulunmaktadır. Boyutları ise 250, 173 civarında da olabilir. Yazılım ve format anlamında da son derece geliştirilmiş şekilde üretilmiştir. Ağırlık ise 960 g civarında karşımıza çıkar. Her anlamda kullanılabilir şekilde özellikler ve yapısı vardır. Küçük her çocuğun ileri derece kullanabileceği ve programlı bir robot oyuncaklar arasında yerini alır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4