Bu 2 in1 piyano fitness rafı oyuncak piyano ve spor salonu rafını bir arada birleştirir. Oyun matı, oyuncak piyano, 4 çıngırak aktivite oyuncağı ve plastik ayna içerir. Bebeğin bilişsel, duyu organı ve görsel yeteneklerini oluşturmaya etkili bir şekilde yardımcı olabilir. 0 ~ 36 aylık bebekler için tasarlanmıştır.

Özellikler:
2 in 1: oyun matı, oyuncak piyano, 4 çıngırak oyuncak ve plastik ayna dahil olmak üzere bir oyuncak piyano ve spor raf birleştirir. 0 ~ 36 aylık bebekler için uygundur.
Kalın emekleme paspası: su geçirmez sırt, yumuşak ve nefes alabilen yastıklı oyun matı, tek başına kullanmak için çıkarılabilir, bebeğin emeklemesi için mükemmeldir.
Piyano spor salonu oyna: bebekler esnekliği ve motor becerilerini geliştirmek için piyano tuşlarını çalıştırarak germe egzersizleri yapabilirler. Müzik sesleri bebeğinizin işitme yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olur. Ve tek başına kullanılabilir.
Çıngırak oyuncak ve ayna: parlak renkler ve sevimli tasarım, bebeğin bilişsel, duyu organı ve görsel yetenekleri oluşturmaya yardımcı olur.
Güvenli malzeme: tüm oyuncak güvenli malzeme, toksik olmayan, bebeğinize zarar vermez.
Taşınabilir: oyun matı katlanabilir ve raf parçalara ayrılabilir, her yerde kullanmak için taşıması kolaydır.

Not:Farklı monitör ayarı nedeniyle, öğenin rengi biraz farklı olabilir.

Özellikler:
Malzeme: plastik
Pil: 3*1.5V AA piller (dahil değildir)
Ürün boyutu: 84*65*45cm / 33*25.6 * 17.7in
Ürün ağırlığı: 1307g / 46.1oz
Paket boyutu: 50*42.5*7.8cm / 19.7*16.7 * 3.1in
Paket ağırlığı: 1833g / 64.7oz

Paket listesi:
1 * piyano Fitness rafı


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5