Robokids Yengeç Emekleme Oyuncağı Sarı Renk (Şarj Edilebilir)

Robokids Yengeç Emekleme Oyuncağı (Şarj Edilebilir)Emeklemeve yürümeye yardımcı Hareketli Yengeç ( Şarj Edilebilir ) Paket içeriğinde ki Usb şarj kablosu ile bilgisayar, tablet gibi kolay ulaşılabilir cihazlardan her yerden kolayca şarj   edilebilmektedir. Tam dolu şarj ile yaklaşık 1 saat kullanılabilmektedir. Açma kapama anahtarlı Sarı Renk Sağ ve soldaki otomatik akıllı sensörler sayesinde herhangi bir engel ile karşılaştığında çarpmadan yön değiştirmektedir. Işıklı ve melodili müzikli

 

Çocuklar İçin Eğlenceli Emekleyen Yengeç Oyuncağı Kızılötesi teknolojisi ve yerleşik sensörü benimseyen yengeç oyuncağı, engellerden otomatik olarak kaçınabilir ve ters yönde hareket edebilir.

Dahili Işık ve Müzik Renkli ışık ve dinamik müzik, çocukları sürünen yengeç oyuncağıyla etkileşime çekecek.Hareket ettiğinde dinamik müzik yapacak, böylece bebeğin dikkatini artıracak ve bebeğin işitme gelişimine yardımcı olacaktır.

USB Şarjı Karın Üzerinde Zaman Oyuncakları Güç bankası, güç adaptörü, birlikte verilen USB şarj kablosu kullanılarak dizüstü bilgisayar, uzun çalışma süresi ve hızlı şarj ile şarj edilebilen yerleşik lityum pil.

Dayanıklı ve Birinci Sınıf Malzeme Yengeç oyuncağı, yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır, dayanıklı ve sağlamdır, kırılması kolay değildir. Pürüzsüz yüzeyi ve çapaksız kenarları ile bebeğinizin ellerine zarar vermez. Ürünümüz CE belgeli en71, pah , cadmium, phtalat testleri mevcuttur.

Çocuklar İçin En İyi Hediye Bu sürünen yengeç oyuncağı, hayal gücünü ve etkileşim yeteneğini harekete geçirebilir, çocukların fiziksel koordinasyon yeteneğini geliştirebilir.


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5