Eğitici Piyanolu Oyun Halısı Çıngıraklı Müzikli Sesli Aynalı Eğlenceli

Robokids Farkıyla...Huanger Oyun Halıları

Tüm ürünlerimiz çocuklarımızın sağlığı için gerekli testlerden geçmiş ve CE belgesine sahiptir.

Yeni doğan bebekler için uygun, çeşitli erken öğrenme aktiviteleri sağlayan çok amaçlı keşif ve fitness oyun matı

Montajı kolay interaktif set, parlak renklere ve çekici tasarıma sahip yumuşak bir kumaş mattan, gerçek müzik notalarını çalabilen 4 ışıklı tuşa sahip büyük bir piyano klavyesinden ve üzerine asılabilen beş (5) oyuncak çıngıraklı setten oluşur. tamamı yeni doğmuş bir bebeğin meraklı zihnini teşvik etmek ve geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmış esnek, yumuşak bir köpük kemerdir.

Ünitenin tamamı, iki montaj braketi ve plastik vidalar kullanılarak hiçbir alet gerektirmeden kolayca kurulabilir.

Tüm aktiviteler küçük çocuğunuzun göz ve el koordinasyonunu, renk ve şekil tanımayı, neden-sonuç anlayışını ve yaratıcı etkileşimi geliştirmenin yanı sıra genel kas gelişimini desteklemek için tasarlanmıştır.

Makinede yıkanabilir mat, çocuğun gelişim aşamasına bağlı olarak bebeğin üç şekilde oynamasına olanak tanır. Yatarak (0~3 ay), emekleme modunda (3~6 ay) ve mekik modunda (6~9 ay) kullanılabilir.

Ayrıca bebeği egzersiz yapmaya ve oynamaya teşvik eden baş üstü kemerdeki piyano klavyesi ve oyuncak çıngıraklar, yanlarında taşımak üzere istediğiniz zaman kolayca çıkarılabilir. Bebeklerin sağlığı için güvenli, toksik olmayan malzemelerden yapılmış olup, çocukları zarardan korumak için pürüzsüz yuvarlak kenarlara sahiptir.

Işıklar ve ses efektleri üç (3) adet AA 1,5V pil gerektirir (dahil değildir).

Kullanışlı renkli baskılı saklama kutusunda paketlenmiştir.


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5