Çocuklarınızın küçük yaşlardan itibaren kendilerinin yaparak öğrenmelerine 21. Yüzyıl becerilerini kazanmalarına hazır mısınız?

Avrupa ve Amerika'da çok satan keçe Busy Board'lar Türkiye'de Robokids'te.

Yeni Montessori eğitim çantaları ile çocuklarımız evde, okulda, seyahatte yaparak, yaşayarak öğrenecekler. 8 sayfada birbirinden farklı eğitici konu başlığı ile eğlenerek öğrenmek çok daha kolay.

Puzzle ile problem çözme

Büyük, küçük kavramlarını öğrenme

Sayılar, şekiller, renkler ve harfleri öğrenme

Basit kıyafet giyme becerileri

Hafıza geliştirme

Duyusal gelişim

Düğmeler, çıtçıtlar, fermuarlar, cepler, danteller, saatler ve daha fazlasını içeren 20'den fazla yaşam becerisi ve gerçek vardır. Ayrıca alfabe, sayılar, şekiller, renk tanıma ve bulmaca oyunları da bulunmaktadır. ebeveynler ve çocuklar yoğun tahtayla yoğun eğlenceyi bulurlar.

Öğrenmenin en etkili yolu oyun oynamaktır. Bu Montessori oyuncağı çocukların uygulamalı beceriler geliştirmesine yardımcı olur, pratik becerileri teşvik eder, grafik ve renk tanımayı geliştirir ve çocukların günlük hayata uyum sağlama becerilerini geliştirir.

Montessori meşgul tahtası keskin kenarları olmayan yumuşak keçeden yapılmıştır, toksik değildir ve kokusuzdur, çocukların cildi için güvenlidir. Esnek ve çevrilebilir, düşmesi kolay değil. Parlak renklerle birleştirildiğinde çocukların dikkat süresini artırabilir.

Yürümeye başlayan çocuk meşgul panosu hafiftir ve taşıması kolaydır. Taşınabilir meşgul panosu, kullanmadığınız zamanlarda katlanarak yanınızda taşınabilir. Ayrıca bu, seyahat oyuncakları için seçeneklerden biridir.

Bu Erken Öğrenme Eğitici oyuncak  küçük çocuklar için harika bir oyuncak hediyesi seçimidir.

Keçe Eğitici Oyuncak Çantalarımız CE belgesine sahiptir. Oyuncak CE Belgelendirme direktifine bağlı olarak EN71-1/2/3 Reach Cadmium/Phtalat/Azo Boya testlerine tabi tutulmaktadır. İstenildiği takdirde test raporları paylaşılabilir.

 


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5