LEGO 41401 Friends Stephanies Küp

Ürün Kodu : T01041401

Marka        : LEGO

Üretim Yeri : Çin

Yaş Aralığı  : 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet      : Unisex

Barkod       : 5702016618877

Parça Sayısı: 44

 

Stephanie mutfakta harikalar yaratıyor! Mükemmel bir pasta yapmasına yardımcı ol. Gizemli bir hayvan yardımcısı da var. Kim bu? Küpü aç ve sürprizi gör. Küpü kapatıp arkadaşının evine götürebilir ve ikiye ayırarak Friends coşkusunu paylaşabilirsin. Sonra başka küplerle üst üste dizerek veya birleştirerek mükemmel bir masa süsü oluşturabilirsin!

 

* Heyecan uyandırıcı LEGO Friends serüvenleri şimdi taşınabilir oyun küplerinde. Bu renkli oyun küpü ile çocuklar Stephanie'nin mutfak harikalarını gittikleri her ortama götürebilirler.

* Çocuklar küpleri birleştirebilir yahut üst üste koyabilir. Küçük ve taşınabilir oldukları için arkadaşlarının evine giderken yanında götürebilir.

* LEGO 41401 Friends Stephanies Küp, 8 cm genişlik ve 6 cm yükseklikten biraz daha büyük ölçüdedir. Renkli taşınabilir küpler, uzun yolculukları aydınlatmak için de harika oyuncaklardır.

* Çocuklar, simli bir kutunun içinde bir mini bebek ve gizemli bir evcil hayvan barındıran bu koleksiyonluk kompakt oyuncaklara hayran olacak.

* Rahatça yapılır, çocuklar hemen oynamaya başlayabilir. Yapımı çok kolaydır, böylelikle keyifli pastacılık oyunları birkaç dakika içinde başlar!


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4