LEGO 60226 City Mars Araştırma Mekiği

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çek Cumhuriyeti

Yaş Aralığı       : 5 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı    : 273

 

Muhteşem bir araştırma mekiği ve keşif aracı oyun seti ile uzay ve bilim oyunlarına ilham verin.

 

LEGO City Uzay Ajansı’nın sana ihtiyacı var! Çocuklar için Mars’a giden heyecan verici bir LEGO yapım parçası uzay görevine dahil ol. Mekiğe binerek fırlat ve araştırmalar gerçekleştirmek için Mars’a git. Keşif aracını yüzeyde sürerek jeotları çıkar, sonra insansız hava aracına yükle ve mekiğin kargo kısmına gönder. Helidrone'u o ilginç toprak parçasına gönder, ne görüyorsun? Başarılı bir Mars keşif görevi daha! Hişştt! Lego 60226 setinin gerçek NASA uzay görevlerinden ilham aldığını biliyor muydun? Süper değil mi?

 

- Düşleyebileceğiniz çok sayıda aksiyon oyunu oynayabileceğiniz heyecan verici bir uzay mekiği çeşidini ve jeotları çıkarmak için eklemli kavrayıcı kolları bulunan bir Mars araştırma mekiği oluşturun.

- 2 LEGO City Mars astronot minifigürünün yanında bir helidrone ve insansız hava roketi bulunmaktadır.

- 273 parça, 5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaş grubundan LEGO oyuncağı tutkunları ve çocuklar için astronot oyuncağı

- Bu LEGO Mars Araştırma Mekiği 60226 uzay oyun seti, çocuklar için kusursuz bir hediyedir. Lego 60226 oyunlar için diğer tüm orijinal LEGO oyuncakları ve LEGO yapım parçalarıyla beraber kullanılabilir.

- Jeotlar bir araya toplanarak insansız hava roketine kaldırılabilir.

- Mekiğin kapıları açıldığında insansız hava roketi iç kısma girebilir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4