LED10955

 

LEGO® DUPLO® İlk Hayvan Trenim 10955 Fil, Kaplan, Zürafa ve Panda İçeren Küçük Çocuklara Yönelik Çekmeli Hayvan Oyuncağı (15 Parça)

 

LEGO® DUPLO® İlk Hayvan Trenim (10955), çocukları hayvan dostlarımızın sevimli dünyasına davet ediyor.  Ebeveynleri ile keyifli zamanlar geçirebileceği, eğlenceli oyunlar için mükemmel bir şekilde tasarlanmış olan hayvan treni ile hem oyun oynayıp hem de öğrenme imkânı bulacaklar.

Hayvanları tanıyalım….

Birbirine eklenmiş dört renkli vagon üzerine yerleştirilmiş, fil, kaplan, zürafa ve panda ile hem hayvanları tanıyabilir, hem de ince motor becerilerini geliştirebilirler. Hayal gücüne dayalı oyunlar için mükemmel fırsatlar sunan bu yapım seti ile çocuğunuz oyun oynarken gelişimi de desteklenir.

Oyunla oynayarak pratik becerileri gelişir

Hayal gücüne dayalı oyunlar için vazgeçilmez oyun temaları olan hayvan figürleri ile çocuğunuzun hayvanları tanıması, renkleri öğrenmesi ve pratik beceriler kazanması için yardımcı olur. Parçalar minik ellerin rahatlıkla takıp çıkarabileceği kolaylıktadır. Sökülüp tekrar tekrar yapılabilen ve farklı sıralarla dizilebilen ve hatta farklı tren modüllerine eklenebilir özelliği ile çocuklarınıza sınırsız oyun olasılıkları sunan bu oyuncağı hediye ederek mutlu edebilirsiniz.

18 ay üstü çocuklar için ideal bir oyun arkadaşı olan hayvan treni, çocukların yapım becerilerini geliştirir, zürafanın sallanan boynu gibi eğlenceli özellikleri ile keyifli vakit geçirebilir.

Kutunun içinde hayvan treninin gerçek boyutlu yapım kartları, çocukların resmin üzerindeki görüntüye bakarak birleştirmelerine yardımcı olur. Bütün LEGO® DUPLO® yapım parçalarında olduğu gibi hayvan treni de en üst seviyede çocuk güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4