LMT42118

 

LEGO® Technic Monster Jam® Grave Digger® 42118 Canavar Kamyon Oyuncaklarını Seven Erkek ve Kız Çocuklar için Model Yapım Seti (212 Parça)

 

LEGO® Technic Monster Jam Grave Digger® 42118 kamyon çek-bırak özelliği ile çocuklar için harika bir oyun arkadaşıdır. Orijinal özellikler arasında hayalet ve ateş detaylı Grave Digger grafikleri, ayrıca devasa lastikler, hareketli bir bayrak ve kırmızı farlar bulunur. Minikler dünyada en ünlü ve simgeleşmiş canavar kamyonla oynarken çılgın hareketleri de canlandırarak gerek tek başlarına gerekse arkadaşlarıyla birlikte oyun oynamanın tadını çıkaracaklar.

Bu Grave Digger modeli canavar kamyon daha fazla yapım eğlencesi için özel bir arazi cipine de dönüştürülebilir özelliktedir. Yapım setinin içinde modelin basılı rehberinin yanında ücretsiz LEGO Building Instructions uygulamasındaki Instructions PLUS da bulunmaktadır.

Canavar kamyon ve arazi cipi

Minik mühendislere ve mekanikçilere ilham veren bu oyun seti ile sevdikleri gösterileri canlandırabilecekleri hayal gücüne dayalı müthiş bir atmosfer oluşturulmasına yardımcı olur. Bunun yanında dev lastikler ve çıkartma detayları gerçeğe yakın bir deneyim sunar. Ayrıca canavar kamyon bir arazi cipine dönüşerek iki kat eğlence imkânı verir.  

7 yaş üstü çocuklar için keyifli bir oyun arkadaşı olan LEGO® Technic Monster Jam Grave Digger® canavar kamyon ile çocuklar gerçeğe yakın oyuncaklarla oyun deneyimlerini arttırabilirler. Harika özellikleri arasında yukarı aşağı hareket eden ve bükülebilen bayrak ve tıpkı gerçek Grave Digger® kamyonundaki gibi kırmızı farlar bulunur.

Bütün LEGO oyun setlerindeki gibi LEGO® Technic Monster Jam Grave Digger® canavar kamyonda da bütün parçalar birbirine uyumlu şekilde kaliteli malzemeden üretilmiştir. Ayrıca yüksek kalite standartlarına uygundur.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4