LMT42124

 

LEGO® Technic Arazi Jipi 42124 Model Yapım Seti; Çocuklar için Uygulama Kumandalı Retro Jip (374 Parça)

 

LEGO® Technic Arazi Jipi (42124) ile 1980’lere dönün, 10 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış bir uzaktan kumandalı model arabadır. Model parçalarını bir araya getirdikten sonra ücretsiz CONTROL+ uygulaması ile harekete geçirin. Klasik uzaktan kumandalı araçlar gibi Jip’in ön kısmı farklı performanslara uyumlu olarak denge sağlaması açısından eğimli yapılmıştır.  Ön ve arka süspansiyonu (LEGO Technic için bir ilk), devasa lastikleri, açılan kaputu, anteni ve retro çıkartmalarıyla bu araba son derece stil sahibi maceraperestler için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Uygulamayla efsanevi gösteriler yapın

Ücretsiz CONTROL+ uygulamasını cep telefonunuza indirerek bu Arazi Jipini konrol edebilirsiniz. İleri geri manevralar yapmak ve ilginç gösteriler yapmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı ses efektleri ve komutları keşfederek eğlenceli saatler yaşayabilirsiniz. LEGO Technic setleri, LEGO severleri ulaşılabilir ve gerçekçi bir şekilde mühendislik dünyasıyla tanıştıran gerçekçi hareketler ve mekanizmalar içerir.

LEGO® Arazi Jipi (42124) yapım seti 1980’li yıllardaki uzaktan kumandalı oyuncak arabalardan esinlenerek tasarlanmış ön ve arka süspansiyonu, dev lastikleri ve açılı önüyle inanılmaz numaraları kolayca yapabileceğiniz harika bir yapım setidir. Aracın yüksekliği 13 cm, anten dahil yüksekliği 19 cm uzunluğu 28 cm’dir. Kumandalı oyuncağın tüm özelliklerini kullanabilmek için 6 adet LR6/AA pil gerekir.

Bütün LEGO oyun setlerinde olduğu gibi LEGO® Technic Arazi Jipi (42124) de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan üretilmiştir. Bütün parçalar yüksek kalite standardına uygundur.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4