LGV43104

LEGO® VIDIYO ™ Alien DJ BeatBox (43104)

LEGO Vidiyo 43104 Alien

LEGO® VIDIYO ™ Alien DJ BeatBox (43104) Dans etmeyi ve performans göstermeyi seven çocuklarınız ile birlikte harika müzik videoları yapın.. Müzik minifi gürünü görüntülemek ve uzaylı DJ'in havalı sahne kişiliğini ortaya çıkarmak için ücretsiz uygulamayı indirin. Ardından, çocuklar için güvenli sosyal medya ortamında  diğer içerik oluşturucularla paylaşmak üzere kendi benzersiz müzik videolarını üretmelerine yardımcı olun . Efektlerin, zorlukların ve daha fazlasının kilidini açmak için BeatBits'i indirin.

LEGO® VIDIYO ™ uygulaması, belirli iOS ve Android cihazlarla uyumludur. Lütfen www.LEGO.com/devicecheck adresinden uyumluluğu kontrol edin. Çocuklar internete girmeden önce ebeveynlerinden izin almalıdır.

 

Çocuklar, LEGO parçalarını kullanarak BeatBox'u tasarlamayı çok sevecekler

Bir DJ platformu, UFO veya roket tasarımı arasından seçim yapabilirler veya kendi tasarımlarını oluşturabilirler.  BeatBox, BeatBit'leri ve mini figürü saklamak için katlanır ve hareket halindeyken oynanabilir özelliktedir.

LEGO VIDIYO setleri, çocukların kendi müzik videolarının yönetmenleri, yapımcıları ve yıldızları olmalarına yardımcı olarak güvenli bir sosyal oyun deneyimi sunar. Müzikal karışımlar, eğlenceli karakterler, şarkılar, dans hareketleri ve harika efektlerle dolu videolar üretirken yaratıcılıklarının arttığını görün.

7 yaş ve üstü bir erkek veya kız için eğlenceli bir müzik deneyimi sunan bu set  aynı zamanda müzikli oyuncakları, dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklar için harika bir hediyedir. BeatBox, 8 cm yüksekliğinde, 7 cm uzunluğunda ve 9 cm genişliğindedir.

LEGO® VIDIYO ™ oyun setleri, en yüksek kalite standardında üretilmiştir ve minik parmakların kolaylıkla takıp çıkarabilecekleri özelliktedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4