LEGO 41371 Friends Mia’nın At Römorku

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça Sayısı    : 216

              

Atları ve doğayı seven çocuklar için muhteşem bir oyun seti!

 

At üstünde ormanı keşfederek bir gün geçirmek için eyer vur. LEGO Friends Mia ve Emma, Bianca’yı biraz antrenman yapmak için ormana götürüyor. Römorku at aksesuarlarıyla doldurmalarına yardımcı ol, sonra Mia’nın havalı dört çeker arabasına tak, işte yola çıkmaya hazırlar. Ormanda Bianca'nın battaniyesini çıkar ve Mia'nın ağaçların arasında gezmeye çıkması için eyerini tak. Orman hayvanlarını görmek için etrafına dikkatli bak. O ne öyle? Minik bir tavşancık merhaba demeye gelmiş!

 

- Basit anlaşılır talimatları kullanarak Mia’nın At Römorkunu oluşturun. Çocuklar at sırtında ormanda gezinti yapmanın nasıl bir şey olduğunu düşlesin.

- Çocuklara yönelik bu yapım setine Mia ve Emma mini bebek figürleri dahil olup, ayrıca bir at ve bir tavşan figürü barındırmaktadır. Ayrıca oyuncak bir 4x4 toy, bir römork, LEGO Friends at aksesuarları ile dolu bir kutu, tımar seti ve tavşan için bir orman sahnesi yer almaktadır.

- 216 parça, 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun severler ve çocuklar için at bakımı oyun seti.

- LEGO Friends Mia'nın At Römorku 41371 yapım oyuncağı, yaratıcı oyunlar için başka tüm orijinal LEGO setleri ile ve LEGO yapım parçalarıyla birleşebilir.

- Doğa serüvenlerini seven çocuklar için kusursuz bir hediyedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4