LEGO 41372 Friends Stephanie'nin Jimnastik Gösterisi

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet            : Unisex

Parça Sayısı    : 241             

 

Aksiyon dolu bir oyun zaman için etkinliklerle dolu LEGO jimnastik seti!

 

En iyi performansını gösterme zamanı. LEGO Friends Stephanie ve Mia, Heartlake Şehir Jimnastik Yarışmasına katılıyor. Soyunma odasında enerji veren bir atıştırmalık ve içecekle hazırlanmalarına yardımcı ol. Stephanie’nin dönen platformda gerçekleştirdiği kurdele çevirme performansını izle. Mia paralel barlara çıkmadan evvel ellerine tebeşir tozu sürmeyi unutma. Stephanie'nin trambolinde daha yükseğe zıplamasına yardımcı ol. Bugün kaybeden yok. İki kız da altın jimnastik madalyaları kazandı!

 

- Heartlake City Oyunlarında yarışmanın heyecanını ve keyfini yaşamak için rahat anlaşılır talimatlarla bu oyuncak jimnastik setini oluşturun.

- Çocuklar için bu yapım setine 2 mini bebek dahil olup, LEGO Friends Stephanie ve LEGO Friends Mia yer almaktadır. Saatlerce devam eden hayali oyunlar için 3 yarışma yeri, trambolin ve paralel barlar, bir soyunma odası ve bir podyum yer almaktadır.

- 241 parçadan oluşan set, 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun severler ve çocuklar için jimnastik seti

- LEGO Friends Stephanie'nin Jimnastik Gösterisi 41372 seti, yaratıcı yapımlar için başka tüm orijinal LEGO setleri ve LEGO yapım parçaları ile birleştirilebilir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4