LEGO 41378 Friends Yunus Kurtarma Görevi

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 6 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Barkod            : 5702016370218

Parça Sayısı   : 363

 

Yunus Kurtarma Görevi’nde denizin altında serüvenler seni bekliyor!

 

Yavru bir yunus, bir batık gemi enkazında oynarken sıkışarak kaldı. LEGO Friends Stephanie’nin muhteşem denizaltısını Heartlake City Körfezi’ne çıkar ve bir yunus kurtarma operasyonu başlat! Ama batık geminin çevresinde dolaşan bir tek o değil. LEGO Friends Kacey, su altı scooter ile hazine sandığını ele geçirmek için çalışıyor. Bu LEGO kurtarma operasyonunda bulunması gereken bir de esrarengiz bir hazine haritası mevcut. Stephanie'nin yunusu kurtarmasına, haritayı keşfetmesine yardımcı ol ve Kacey'den önce sandığa ulaşmak için bir LEGO hazine avına çık!

 

* Küçük kahramanınız, bu su altı aksiyon serüveni ile mahsur kalmış yunusu kurtarma ve gizli hazineyi bulma görevine kendini kaptırsın.

* Bu oyuncak setine Stephanie ve Kacey mini bebek figürleri dahil olup, ayrıca 2 oyuncak yunus, bir oyuncak denizaltı, bir gemi enkazı ve 2 gizli hazine sandığı yer almaktadır.

* 363 parça, 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan oyun severler ve çocuklar için ideal kurtarma görevidir.

* LEGO Friends Yunus Kurtarma Görevi 41378 kurtarma görevi, yaratıcı yapım için diğer tüm orijinal LEGO setleri ile ve LEGO yapım parçalarıyla birlikte kullanılabilir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4