LEGO 60231 City İtfaiye Şefi Müdahale Kamyonu

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri       : Çek Cumhuriyeti

Yaş Aralığı       : 5 yaş ve üzeri

Cinsiyet            : Unisex

Parça Sayısı     : 201

  

Çocuğunuzu bu muhteşem itfaiye kamyonu seti ile eğlence ve aksiyonla tanıştırın!

 

Baltanı kap ve yangın söndürmek için hazırlan! LEGO City’de bir elektrik kutusunda yangın başladı ve itfaiye şefi Freya McCloud yangın yerine gidiyor. Bir planı ve aletlerle dolu bir itfaiye kamyonu var fakat açıklamaya zaman yok, hemen gitmen lazım! Koni setini çıkar, yangın söndürücüyü al ve günü kurtarmaya yardım et. Sonra bir daha yangın çıkmadan önce itfaiyecilerle beraber biraz sıcak çikolata iç!

 

- Heyecan dolu rol oyunları için tavanı açılan muhteşem bir itfaiye kamyonu oluşturun ve fırlatma özellikli su topunu kullanarak yangını söndürün.

- İtfaiye kamyonunun yüksekliği 6 cm, uzunluğu 16 cm ve genişliği 7 cm; Elektrik panosunun boyutu 3 cm karedir.

- 201 parça, 5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar ile her yaştan LEGO oyuncağı tutkunları ve çocuklar için yapım oyuncağı

- Bu LEGO City İtfaiye Şefi Müdahale Kamyonu 60231 yapım oyuncağı seti, çocuklar için muhteşem bir hediyedir. Yeni fikir oyunlar için diğer tüm orijinal LEGO setleri ve yapım parçalarıyla beraber kullanılabilir.

- Eğlenceli set sayesinde çocuklar İtfaiye Şefi Freya ve itfaiyeci ile heyecan verici serüvenler yaşayabilir. Ayrıca LEGO City’yi korumaya destek olabilir.

 

Ürün İçeriği, 2 LEGO City minifigürü dahil, Freya McCloud ve bir itfaiyeci, ayrıca çıkarılabilir bir merdiven ve kapıları açılan bir elektrik panosu yer almaktadır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4