LEGO 60242 City Polis Otobanda Tutuklama

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 5 yaş ve üzeri

Cinsiyet           : Unisex

Parça sayısı    : 185

 

Vınnn! Ünlü hırsız Vito, çaldığı banknotlar ve külçe altınlarla dolu kasayla beraber hızla kaçıyor. Kusursuz polis arabasında kahraman teğmen Duke DeTain ile peşine düş. Şangırt! Vito bir kasa balık ile kafa kafaya çarpıştı! Başarılı bir yol kesme! Şimdi derin bir nefes al ve Duke'un şu pis hırsızı tutuklamasına yardımcı ol. LEGO City ile aksiyon dolu serüvenlerin tadını çıkar!

 

- Bu set ile çocuklar muazzam LEGO City Maceraları dizisinden keyifli karakterlerle bitmek bilmeyen hızlı araba takiplerinin keyfini sürecek.

- Çocuklar, hırsız Vito çaldığı kasa ile kaçmaya çalışırken LEGO City TV polis kahramanı Duke DeTain’in günü kurtarmasına destek olabilir.

- Çocuklar bu setteki karakterleri ve vasıtaları başka orijinal LEGO oyuncak oyun setleri ile birleştirerek kendi eşsiz LEGO dünyalarını oluşturabilirler.

- Oluşturulduğunda Duke'un polis arabası 4 cm yüksekliğinde, 12 cm uzunluğunda ve 5 cm genişliğindedir. Bunun yanı sıra Vito'nun ölçüleri ise 3 cm yüksekliğinde, 11 cm uzunluğunda ve 5 cm genişliğindedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4